Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nem volt barátom. Olyannal szeretném átélni az első csókot, szexet akit igazán szeretek és fordítva is így van. De nem találok olyan fiút aki normális és nem arra hajt... Ha annyira ronda lennék megérteném, hogy eddig miért nem volt senkim, de sok fiú kérdezte már, hogy hogy nem keltem el. o.o Bnőm szerint nem véletlen ez, várjam ki. De ez olyan nehéz. :/
2010. dec. 27. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Úgysem biztos hogy az lesz életed nagy szerelme. Felesleges várni.
2010. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
így van. kb 5% esély van rá h az akivel először csókolózol azlesz a férjed is
2010. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

KEdves 17 éves lány.

Én mint lassan 17 éves srác ugyanezen az állásponton voltam,vagyok, hogy akivel első csók,azzal legyen az első szex is..

Hát nem így sült el és ennek annyi esélye van,hogy körübelül semennyi.

Annak meg,hogy férj-feleség legyetek annak MÉG tized ennyi esélye van.

Én soha sem arra hajtottam egy nőnél,hogy jól megkeféljem,(ezért vagyok még most is szűz),mert olyannal nem akarom elveszíteni akiről tudom,hogy úgy sem szeret.

Nehéznek nehéz,és várni meg kétséges... Nem tudom. Én most megint azon az állásponton vagyok,hogy azzal veszítsem el,akit szeretek és aki szeret engem. Az elsőt azt mindenképp.Utánna meg aki szeret az szeret aki nem az nem állásponton fog működni.

2010. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Ne hallgass rájuk:) Megérni várni hidd el. Sokkal többet ér, ha valaki olyannal vagy, aki tényleg megfelel neked, mintsem olyannal, aki mellett végig arra gondolnál, hogy bárcsak az igazival lennél.

Én 19 éves vagyok ,de még mindig várok. Igaz volt már 1 kapcsolatom, de azt nagyon megbántam. Az igazinak hittem...hát nem volt az:(

Szóval te is várj, ettől nem leszel kevesebb. És az a fiú, aki majd veled lesz, nagyon örülni fog annak ,hogy egy ilyen nővel jött össze:)

2010. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Utolsó és szerinted a te tanácsod lesz a jó nulla tapasztalattal?
2010. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ezúttal a többségnek van igaza. Nem tudhatod, h ki lesz neked az igazi. Több mint valószínű, h nem az, akivel először csókolózol v szexelsz, még akkor se, ha abban a pillanatban azt hiszed. Úgyhogy nem éri meg várni.
2010. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szerinted a volt kapcsolat az mi?

Azt ne mond, hogy szerinted nem jobb az igazival együtt lenni, mintsem egy olyannal, akiben számodra hiányosságok vannak.

2010. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Azért ha ismeri is az illetőt egy jó ideje, akkor elég sok esélye van arra ,hogy tudja ki az igazi:)
2010. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Rendesfiú/19: azt mondtad még te is vársz, szóval akkor nulla tapasztalatod van.
2010. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Azt megtapasztaltam, hogy érdemes várni az igazira:)

És vannak ismerőseim, akik megtalálták és boldogabbak mindenkinél.

2010. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!