Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nem volt barátom. Olyannal szeretném átélni az első csókot, szexet akit igazán szeretek és fordítva is így van. De nem találok olyan fiút aki normális és nem arra hajt... Ha annyira ronda lennék megérteném, hogy eddig miért nem volt senkim, de sok fiú kérdezte már, hogy hogy nem keltem el. o.o Bnőm szerint nem véletlen ez, várjam ki. De ez olyan nehéz. :/
2010. dec. 27. 13:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
addig dugj ameddig tudsz, mert később nem fogják a ráncos narancsbőrös segged értékelni. addig csináltasd fel magad ameddig még lehet!
2010. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

soha nem az a lényeg ő mit érez, hanem hogy TE mit érzel iránta abban a pillanatban, mégha egy hímringyó is

neked kell bevállalni, a saját érzéseid a saját felelősséged


én pl úgy veszítettem el a szüzességemet, hogy előtte jött az a gondolat, hogy őt szeretem mindennél jobban az egész világon! a srác meg csak folyamatosan kihasznált...

és azóta sem bántam meg!

mert én maximálisan szerettem őt. ha megérdemelte, ha nem, akkor is.

2010. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, nem létezik igazi... max a mesékben :)
2010. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!