Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek megéri várni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni az igazira?

Figyelt kérdés
Most lettem tizenhét és még soha sem volt senkim. Volt két viszonzatlan szerelmem ,de az még az esélyes viszony közelébe sem került. Az utóbbi egy elég durva megaláztatással is végződött. És kezdek félni ,hogy elpazarlom a fiatalságom. Tényleg megéri várni az újbóli szerelemre ,vagy használjam ki ,hogy még fiatal vagyok és éljem az életem? Az alkalmi kalandoknak legalább nem lehetne olyan csúnya vége ,mint a legutóbbinak.

2016. júl. 31. 22:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, de hülyeséget beszéltem. Szenvedélybetegség kategóriába belehúzni nem feltétlenül szerencsés, hanem Szexuális diszfunkció -> Szexuális késztetés zavarai -> Szexuális vágy (kóros) fokozódása.
2016. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

És kezd kínos lenni a magamban dumálás, de erotománia meg:

Szkizofrénia spektrum és egyéb pszichotikus zavarok -> egyéb pszichotikus zavarok -> paranoid állapotok -> expanzív típusok-> erotomániás típus

2016. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint se egészségügyi dolgozótol, se pszichológustol nem hallottam olyat még hogy valaki gyógyult, csak hogy tünet mentes. Ugyanakkor lehet hogy a poligami nem szexfüggöség egy atípusos, ezt én is csak egy helyről hallottam vissza, és nem ástam magam bele.
2016. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 kovpet ***** válasza:
74%

Kérdező: nem hiszek benne, hogy lenne "igazi". Legalábbis nem egy igazi van, hanem több is és ugyanakkor egyik sem lesz azért tökéletes.


Szerintem az jó terv az, hogy találd meg a középutat a kicsapongó életmód között és aközött, hogy évtizedekig vársz a semmire.

2016. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%
14-esnél a pont. Nem kell minden nap mással összefeküdni, de ez igenis a legszebb éveid pocsékolása. Vársz valamire, ami lehet még vagy 15 évig nem is jön (már ha jön). Addig élj, amíg tudsz, amíg van lehetőség. Vén korodra meg majd csak bánkódni fogsz, hogy mennyi mindent megtehettél volna, de nem tetted ilyen olyan semmilyen indokok miatt.
2016. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondja hogy a nagy őre vágyik akivel egész életét tölteni fogja, hanem hogy nem dug egy random farokkal. Majd ha jön az első olyan szerelem, lehet hogy csak 2-3 hónap hosszú lesz, attól még már akkor is bele lehet menni, de még is nem alkalmi volt, és megérte.
2016. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
én úgy érzem megkaptam az igazimat, pár év reménytelen szerelem után. viszont nem érzem azt, hogy bármi más lenne ha előtte nem lettem volna senkivel. szóval szerintem nincs
2016. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én várok... Bizakodok, hogy talán, egyszer... Pedig 21 éves vagyok, de nem adtam még fel a sokak szerinte csak mesékben létező igaz szerelmet. Így nem alkalmizok, az első élményt is a párommal szeretném átélni. 17 évesen szerintem várj, és 18 évesen is, és utána is. Persze nem vagy rossz ember, ha nagyon vágysz egy fiú testi közelségére, és ki akarod próbálni, ahogy neked jó. :)
2016. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ez csak szex, nem Jézus eljövetelét várjuk... Ha első, ha a 15. dugásod, akkor is lehet jó érzés a szerelmeddel. Az hogy most valamit először csinálsz az semmit nem jelent, hogy kivel vagy hol. Lehet ugyanúgy rossz is és jó is.
2016. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó, mindenig figyelembe kell venni hosszú és rövid távon is a hatását. Hosszú távon nagyon nagy károkat tud okozni az alkalmi légyottok, az hogy vár az elsővel a szerelemig az azért jó mert ad egy eszméletlen nagy érzelmi pluszt.
2016. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!