Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járnátok egy transzvesztita...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy transzvesztita fiúval?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem a meleg\biszex fiúkhoz, hogy belemennétek-e KAPCSOLATBA egy transzvesztitával (fiú, aki időnként lánynak öltözik)? Létszi, csak azt írjátok le, hogy járnátok-e vele, az NEM ÉRDEKEL, hogy egy alkalomban benne lennétek, vagy nem. Összefoglalva: ha ebben a fiúban minden megvan, amit kerestetek, értelmes, kedves, félénk, lehet vele jókat beszélgetni, és ez az egyetlen "hibája", megfonolnátok?

Mit értek pontosan transzvesztita fiú alatt: amikor beöltözik, csak az ádámcsutkája, kicsit széles válla lehet árulkodó, de egyébként nőies az alkata és a sminkelt arca. A haja hosszú, saját (nem paróka!). Amikor kettesben vagytok, otthon, akkor nem öltözik be és intim együttlétek alatt sem, soha(!). A párkapcsolaton belül fiú akar lenni(!) és elvárja, hogy úgy is kezeljék. A beöltözést csak a női ruhák, smink viselésének élvezete miatt csinálja, AZ UTCÁN, vagy külső helyszíneken, de ritkán fiúként megy ki. Értelmes válaszokat várok és nem gyalázást. A negatív véleményeket kérlek finoman tálaljátok. Köszönöm előre mindenkinek, aki veszi a fáradtságot.:)



2016. júl. 5. 22:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdés kategóriája rossz, az egy dolog. De! Miért keverjük a homot a transzvesztitával? Az utóbbinál maga a női ruha, a nővé válás okoz örömet, és nem akar férfival szexelni. Az igazi homók amugy is elutasítanak mindent, ami női, a férfiban nem a nőt keresik. Nem értem hogy amikor együtt vagytok miért nem öltözik be a fiud? De hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen, el! Nekem is volt egy ilyen pasim, igazi férfi volt, de! Az együttléteinkkor mindig ügyelt arra hogy nekem is nagyon jó legyen, figyelmes gyengéd volt. Az hogy mindig bugyit viselt, nem zavart. Szexhez csak ritkán öltözött be, de azok nekem is jók voltak. talán azért mert bi vagyok, nem tudom.
2016. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
Soha
2016. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!