Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járnátok egy transzvesztita...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy transzvesztita fiúval?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem a meleg\biszex fiúkhoz, hogy belemennétek-e KAPCSOLATBA egy transzvesztitával (fiú, aki időnként lánynak öltözik)? Létszi, csak azt írjátok le, hogy járnátok-e vele, az NEM ÉRDEKEL, hogy egy alkalomban benne lennétek, vagy nem. Összefoglalva: ha ebben a fiúban minden megvan, amit kerestetek, értelmes, kedves, félénk, lehet vele jókat beszélgetni, és ez az egyetlen "hibája", megfonolnátok?

Mit értek pontosan transzvesztita fiú alatt: amikor beöltözik, csak az ádámcsutkája, kicsit széles válla lehet árulkodó, de egyébként nőies az alkata és a sminkelt arca. A haja hosszú, saját (nem paróka!). Amikor kettesben vagytok, otthon, akkor nem öltözik be és intim együttlétek alatt sem, soha(!). A párkapcsolaton belül fiú akar lenni(!) és elvárja, hogy úgy is kezeljék. A beöltözést csak a női ruhák, smink viselésének élvezete miatt csinálja, AZ UTCÁN, vagy külső helyszíneken, de ritkán fiúként megy ki. Értelmes válaszokat várok és nem gyalázást. A negatív véleményeket kérlek finoman tálaljátok. Köszönöm előre mindenkinek, aki veszi a fáradtságot.:)



2016. júl. 5. 22:21
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
#5-ös! Ki beszélt eltúlzott sminkről? Az a baj, hogy az embereknek sztereotípiák jutnak eszükbe. Akikről te írtál azok szerintem a drag artistok. Én azt írtam, hogy alig van jel a külsején, amiből le lehetne szűrni, hogy fiú. Szép estét mindenkinek!:)
2016. júl. 5. 23:01
 12/32 anonim ***** válasza:
92%
Én eltudnám képzelni.
2016. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
13%
5-ös vagyok. Bocsi nekem a kettő egybefolyik. :D De a ruha önmagában is elvenné a kedvemet bárminemű szexuális közeledéstől.
2016. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%
Igen! Én is a transz* identitások közé sorolom magam, és kifejezetten szívesen járnék olyannal akiben szintén van ilyesmi, bármilyen szinten is.
2016. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
91%

Jártam már ilyen fiúval és most is elég lányos a párom, én egy izmos, szőrős pasival nem tudnék mit kezdeni kifejezetten taszítana.

26 bi/aktív

2016. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Én megfontolnám, de én alapvetően nem szeretném ha rólam kitudódna, így csak akkor ha ez a veszély nem áll fenn... de ilyet meg lehet beszélni szerintem ha szeretitek egymást.
2016. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

igen, járnék

22f

2016. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
13%
Nem, mert a fiúkhoz vonzódom. De mondjuk egy lánynak született fiúval szivesen járnék, ha meg lenne a szikra meg minden.
2016. júl. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
#18-as! Ezt a logikát!:D Ott a határ, hogy mi fér bele? Persze megértem.
2016. júl. 8. 09:49
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
nincs az az isten
2016. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!