Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járnátok egy transzvesztita...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy transzvesztita fiúval?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem a meleg\biszex fiúkhoz, hogy belemennétek-e KAPCSOLATBA egy transzvesztitával (fiú, aki időnként lánynak öltözik)? Létszi, csak azt írjátok le, hogy járnátok-e vele, az NEM ÉRDEKEL, hogy egy alkalomban benne lennétek, vagy nem. Összefoglalva: ha ebben a fiúban minden megvan, amit kerestetek, értelmes, kedves, félénk, lehet vele jókat beszélgetni, és ez az egyetlen "hibája", megfonolnátok?

Mit értek pontosan transzvesztita fiú alatt: amikor beöltözik, csak az ádámcsutkája, kicsit széles válla lehet árulkodó, de egyébként nőies az alkata és a sminkelt arca. A haja hosszú, saját (nem paróka!). Amikor kettesben vagytok, otthon, akkor nem öltözik be és intim együttlétek alatt sem, soha(!). A párkapcsolaton belül fiú akar lenni(!) és elvárja, hogy úgy is kezeljék. A beöltözést csak a női ruhák, smink viselésének élvezete miatt csinálja, AZ UTCÁN, vagy külső helyszíneken, de ritkán fiúként megy ki. Értelmes válaszokat várok és nem gyalázást. A negatív véleményeket kérlek finoman tálaljátok. Köszönöm előre mindenkinek, aki veszi a fáradtságot.:)



2016. júl. 5. 22:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%
Jezus ez egy agyrem. Nem, nem igazan
2016. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ első.:( Azt nem írtam, hogy meleg fiúról van szó, de ez talán egyértelmű.:)
2016. júl. 5. 22:25
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes ember lehetsz, de sajnos nem.
2016. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Bocsi! Még szeretnék indoklást is kérni. Ezt sem írtam. Létszi ne az legyen, hogy "nekem férfi kell és nem lány". Köszi.
2016. júl. 5. 22:32
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos én sem járnék ilyen sráccal, engem egyszerűen taszítanak a transzvesztiták. Egyrészt az eltúlzott nőies sminkelés, másrészt pedig, hogy egy férfi női ruhába bújik. Mindez csak szexuálisan taszít, nem tartom beteg dolognak vagy ilyesmi. Mondjuk ha nagyon bejön a srác és még a kapcsolat elején bevallaná, valószínűleg adnék neki egy esélyt, de nem hiszem hogy a transzvesztita énét tudnám szeretni, max elviselném, hogy van egy ilyen oldala.
2016. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretném és tényleg meg lenne benne minden amire vágyom,akkor igen. Viszont túlságosan is félteném, mert ha valami paraszt felismeri hogy fiú és neki támadna, akkor megsérülhetne.
2016. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

"Még szeretnék indoklást is kérni. Ezt sem írtam. Létszi ne az legyen, hogy "nekem férfi kell és nem lány". Köszi." (Légyszinek irják amúgy rövidítve)


Hat de miert ne ez legyen?:D a meleg fiuk a fiukat szeretik, nem a lanyokat. Persze van olyan, hogy vki a lanyosabb fiukat kedveli, de azert akkor ott sem tortenik a legtobbszor beoltozes csak dominansabb az aktiv fel.


A biszexualis fiuknal tudom ezt elkepzelni amit irsz. Sok bi fiu van akinek ez bejon, persze nyilvan olyan is akinek nem. De az en tanacsom az lenne, hogy bi fiuknal probalkozz:)

2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
19%
nem
2016. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#7-es! Köszi a javítást.:) Kiváló helyesíró vagyok, de ezt nem tudtam. Amúgy köszi a tanácsot is, de engem nem érdekel, hogy meleg, vagy biszex a srác, csak szeressük egymást. Nem fogok kimondottan bi fiúknál próbálkozni, csak és emiatt.:)
2016. júl. 5. 22:55
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

utolsó vagyok, bocsi, akkor kifejtem miért nem bár azt hittem egyértelmű: minden pozitív tulajdonság és érték ellenére, azért nem, mert én a fiús külsejű fiúkat szeretem. az vonz, arra izgulok fel. taszít egy női ruhás férfi látványa, nem tudnám kívánni, se szerelmes lenni...nagyon kétlem. még akkor se ha csak utcán öltözik így, taszít az e fajta irányultság/érdeklődés. mindig is a fiús fiúkat szerettem. se a hosszú haj, se a smink, se a nőies viselkedés nem tetszik. ezért tartom magam melegnek. nekem már az is fura volt, amikor összeköltöztem barátommal és láttam itthon cicanadrágban meg párducmintás mamuszban mászkálni:DDD épp elég volt. de ettől függetlenül ne aggódj, vannak fiúk/férfiak, akik kifejezetten a transzvesztita fiúkat kedvelik:)



24F, aktív

2016. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!