Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Járnátok egy transzvesztita...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy transzvesztita fiúval?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem a meleg\biszex fiúkhoz, hogy belemennétek-e KAPCSOLATBA egy transzvesztitával (fiú, aki időnként lánynak öltözik)? Létszi, csak azt írjátok le, hogy járnátok-e vele, az NEM ÉRDEKEL, hogy egy alkalomban benne lennétek, vagy nem. Összefoglalva: ha ebben a fiúban minden megvan, amit kerestetek, értelmes, kedves, félénk, lehet vele jókat beszélgetni, és ez az egyetlen "hibája", megfonolnátok?

Mit értek pontosan transzvesztita fiú alatt: amikor beöltözik, csak az ádámcsutkája, kicsit széles válla lehet árulkodó, de egyébként nőies az alkata és a sminkelt arca. A haja hosszú, saját (nem paróka!). Amikor kettesben vagytok, otthon, akkor nem öltözik be és intim együttlétek alatt sem, soha(!). A párkapcsolaton belül fiú akar lenni(!) és elvárja, hogy úgy is kezeljék. A beöltözést csak a női ruhák, smink viselésének élvezete miatt csinálja, AZ UTCÁN, vagy külső helyszíneken, de ritkán fiúként megy ki. Értelmes válaszokat várok és nem gyalázást. A negatív véleményeket kérlek finoman tálaljátok. Köszönöm előre mindenkinek, aki veszi a fáradtságot.:)



2016. júl. 5. 22:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ha mindig lánynak lenne öltözve.Akkor járnék vele!!!!!!!!!
2016. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Miért járnánk vele? Aki meleg, az a Fiúkhoz vonzódik.
2016. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
#22-es! Igen, de ő is egy fiú!!:)
2016. júl. 10. 10:10
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Akkor helyesbítek: a Férfias, fiús vonások vonzzák a meleg fiúkat általában. :) Nem csak az számít, hogy mi van a lába között, hanem vannak egyéb tényezők is. :)
2016. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
97%
Én járnék vele
2016. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
16%

Érdekes, én is úgy vagyok vele, mint a 18-as. Lehet nincs benne sok logika, de a szex nem mindig logikusan működik :D

Egy transszexuális lánnyal (tehát aki lánynak születik, de fiúnak érzi magát, és annak is öltözködik, stb.) igen. Egy transszexuális fiúval, transzvesztitával, crossdresserrel nem... egyszerűen nem tetszik a nőiesség, szexuálisan nem jön be, ennyi.

20/F

2016. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

A melegek nem feltétlen a férfias fiúkhoz vonzódnak. Sok meleg férfi a nőies megnyilvánulású fiúkat keresi. Talán az oka a nemi ambivalncia. Tetszik neki a női vonások zöme viszont mégis egy fiúra vágyik. De nem tudom átérezni a helyzetet mert heteroszexuális vagyok.

Lénygében igen. Ha egy ts fiúba szeretnék bele, akkor Járnék vele. Sőt, komolyabbra is fordítanám a dolgot :D

2016. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
80%

Ezt a biszex kategóriába kellett volna kiírnod, le se bírtad volna kaparni magadról a bi pasikat.

A melegeknek, pasi kell, tehát nézzen ki úgy, viszont egy bi pasinak Te vagy a főnyeremény.

Én is transzvesztita vagyok, csak én az ágyban is "nő" vagyok, minden szempontból és a kapcsolatban is nőként kezeltek eddig az exeim mind és ezt is szeretem.

25/travi

2016. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk,de az ágyban jobban kedvelem az uni srácokat.meg szeretném ha otthon is csinálná,meg intim együttléteknél is.
2016. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Számomra annak öltözik a szerelmem, aminek és ahol akar. :3
2016. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!