Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mire szavaztatok? Homoszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szavaztatok? Homoszexuálisok házasodjanak magyarországon vagy ne?

Figyelt kérdés

én bevallom a homo házasságot támogatom. kapásból az igenre szavaztam

a többség is, tegnap az álás kb 67-33% volt a homoszexuális házasság javára!


és ti?



2015. máj. 28. 22:32
 81/94 anonim ***** válasza:
76%
Igen, támogatom.
2015. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
22%
nem, nem, soha!
2015. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
14%

# 77 példának hoztam fel, múltkor pl. este egy leszbikus párt láttam, el is ment az étvágyam, pedig épp enni akartam, vagyis ételt venni estére, de így nem tettem.


Egy másik alkalom meg az volt, amikor a kínaiban ültem, ablak mellett, néztem a szép időt, és láttam egy meleg párt kézen fogva menni... szinte még bele se ettem a kajába, de vittem is az ablakhoz.


Szóval ilyen viselkedések mellett/miatt, nem támogatoma melegházasságot, mert szerintem az nem csökkentené ezt, sőt, bátorítaná a melegeket az ilyenfajta megnyílvánulásokhoz.

2015. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 A kérdező kommentje:

#83-as


de nem gondolod, hogy neked személyesen van valami pszichés bajod?

azért mert látsz valamit ami nem tetzsik és utána enni sem tudsz?


én is láttam korábban szétnyomott kutyaszart és a szagát is éreztem de 5_10 perc múlva azért enni tudtam


sztem menjél el egy pszichológushoz, mert ez azért eléggé komoly gond nálad

-és most nem a meleg miatt írom ezt neked, hanem valóban

pl ha kifizetsz egy kínai kaját és csak azért viszed vissza mert láttál 2 meleg embert és elment az étvágyad... ez eléggé gáz

főleg hogy a gondolataid uralnak téged, és ezért pl kaját is képes vagy kidobni

2015. jún. 2. 16:49
 85/94 anonim ***** válasza:
18%

remélem soha nem jutunk el arra a szintre, hogy ez egyáltalán komolyan felmerülne Magyarországon...

Én konkrétan undorodom a melegektől, véleményem serint ez betegség, amit az állami tőkebevonással kéne kezelni. De tegyük fel van két pasi mondjuk, akik nagyon szeretik egymást, akkor könyörgöm ne nekik álljon már feljebb! Én se hirdetem magam büszke heteróként pedig a melegek sajnos nagyon sokan (tisztelet a kivételnel-de őket is kezeltetném) nyomják, hogy liberalizmus, szabadság, stb... Házasság pedig egyértelműen férfi és nő közt jön létre. ne tegyék már a mű vackukat, egy ősi "szerződéssel" egyenrangúvá, ha kérhetném. (nem vagyok nagy szentember, sem vallási megszállott de ez a véleményem)

Miért is baj az, ha konzervatív, hagyományos értékrendünket tartjuk fenn? Nem azt mondom, hogy ne legyünk nyitottak, de ez egy olyan még állati ösztön (mármint a férfi-nő kapcsolat) amit nem lehet, és nem is szabad egyenrangúvá tenni mással. Persze tudom, vannak állatok, ahol megfigyelhető homo jelenségek, de nem miattuk van még fenn az adott faj...

és látens meleg sem vagyok, mert ugye nyilván ez lenne a reakció erre a kis monológra.

Úgyhogy örüljetek hogy még nem én vagyok az ország vezetője, maradjunk ennyiben...

2015. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
17%

# 84/85


De most őszintén, egy döglött patkánnyal az asztalon legyekkel körbevéve, pár napot aszalódva, lenne kedved elfogyasztani a mellette lévő ételt? Válaszolj erre, mert erre nem kaptam választ.


Akár az is elég, hogy 1 percig nézed, aztán közvetlen utána edd meg a kajádat... nem kell végig ott lennie... Lesz még étvágyad?


Mindenkinek van szerintem olyan dolog ami gusztustalan, de mviel valószínűleg nő vagy, ezért meg sem értheted, mit vált ki két férfi együtt belőlem... undort és hányingert.


Ez olyan mintha azt mondanád, igyak meg két liter pálinkát, de véletlen se hányak utána... mert akkor komoly gondjaim vannak, jó lenne egy pszichológus!


A Heterok egy részének felfordul a gyomra a melegektől, és ez természetes. Nem mindenkinek, de akinek igen annak felfordul... Mármint a hetero férfiaknak.


Ezzel lehet vitatkozni csak felesleges...


Én azt nem értem, hogy MIÉRT nem lehet tiszteletben tartani az utcát? Miért nem lehet az utcán 2 haverként viselkedni egy meleg párnak? Rengeteg srác megy együtt az utcán, talán egy csomó közülük meleg is...


De nekik van annyi önérzetük hogy tudják hogy ez egyesek számára nem csak kiábrándító, hanem hányingerkeltő lenne...


Engem nem zavar, ha egy meleg pár közlekedik az utcán, elmennek enni, ilyenek... csak viselkedjenek úgy mint 2 haver, ez szerintem annyira nem lenne lehetetlen kérés.... Nem értem miért jó nekik hogy mutogatják magukat az egész világnak... Minek keltik a problémát?


Én teljesen megértem őket, csak az a gond, hogy nekik nem elég a macska farka, hanem az egész macskára pályáznak... És itt nem állna meg a házassággal...


Ezek a magamutogató emberek ezek önzőek! Csak a maguk léte, maguk boldogsága fontos, a utcát a társadalmat meg nagy ívben lekakilják. Nem érdekli őket, hogy 34 férfinak a 200-ból hányingere lesz az utcán... Mert ők boldogok és csak ez számít...


Ezért vagyok ellenséges, nincs egy közös kompromisszum a témában.


Ők kérnek tőlem valamit cserébe nem adnak semmit... Ők csak kapni akarnak adni semmit sem.

2015. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
16%

Zavarni nem zavarna, de meg vagyok győződve róla, hogy többségében adócsalás miatt tennék.

Ha a legközelebbi hozzátartozó jogát akarnák biztosítani, azt egy egyszerű jogi papírral megtehetnék.

Problémám van továbbá az emberi anatómia nem rendeltetésszerű használatával is.

Hiába vannak a nemüknek nem megfelelően viselkedő állatok is, de nem tudjuk még az okát -csak fölhasználjuk valamiféle igazolásra- egyelőre. Egyáltalán nem biztos, hogy "természetes"-nek kéne elfogadni, inkább mélyebb kutatásnak alávetni.

2015. jún. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
71%

A #83-mas ugyanaz az 55%-os, aki több oldalon keresztül az étvágytalanságával érvel?


Ott tényleg gondok lehetnek.


Én elfogadom a melegeket, támogatom a házasságukat is, semmi problémám nincs velük. Nyilvánosan is hadd mutatkozzanak, amíg ugyanúgy teszik, mint egy kultúrált, heteroszexuális pár. Ezt pár oldallal korábban már kifejtettem.


Ettől nem leszek emberileg sem kevesebb, sem több annál az egy-néhány gyűlölködő egyénnél, akik a saját pszichés gondjaikat próbálkoznak itt mindenáron egy adott témára kivetíteni. Nagyon szép és jó, ha valaki valóban a vallása, hite szerint él, amíg nem próbálja meg a saját nézeteit másra ráerőszakolni. A házasság polgári jog, s mint így, egy embernek a szexuális orientációján kívül is jogosultnak kéne lennie rá. És mielőtt bárki megjegyezné, könyörgöm, ne kategorizáljuk már a szélsőséges parafíliákat és a homoszexualitást egybe. A homofóbia egy parafília. Ugyanilyen szegényes logika alapján a homofóbok és a pedofilok egyenlőek.


Ha valaki olyan betegesen undorodik valamitől, mint a #83-mas, az egyszerűen nem egészséges. Én, ha találkozom olyasmivel, amit ritka undorítónak találok, akkor sem fogom kidobni a kifizetett kaját, inkább várok kicsit. Hogy milyen szegény lehet annak az embernek az élete, akinek ilyen alacsony az ingerküszöbe, el nem tudom képzelni. De az illető csak tovább erősködik, s inkább lelki nyomorba taszítja magát, hogy az igazát bizonygassa.


Mindenesetre, örülök, hogy azokban a körökben, ahol én mozgok, heteroszexuális férfiak sem fújjognak és dobnak kukába egyből mindent, egy homoszexuális pár láttán. Értelmes ember erre a túlzott gyűlölködésre nem pazarol ennyi energiát.

2015. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
17%

Én itt befejeztem, nem én vagyok az egyedüli hetero, aki ha akarja ha nem felfordul ettől a gyomra.


Én nem mondom, hogy ez mindenkinél egyedi... de azt merem állítani hogy a heterok legalább 20-a hasonlóképp éli át ezt.


Emlékszem még, ez az egész ott kezdődött, amikor megnéztem a Német Pite című filmet. Na a hülye se gondolta, hogy majd elkezd a két srác smárolni... ott tudatosult bennem hogy igeni is vannak melegek.


Akkor mondtam magamban hogy "engem nem zavar, legyenek, csak ne előttem csinálják"... és ha meglátok egy meleget... pontosabban egy párt... rögtön felvillan bennem ez a kép, nem csak ez a film, hanem ez az egész gusztustalanság.


Ingerküszöböm elég magas... mármint ami kaját illeti, mert szerintem az a roma srác aki bent volt múltkor a kínaiban full szutykos ruhában, taknyos orral és szivta folyton a taknyát, nehogy kijöjjön, az is undorító volt, mégis tudtam enni...


Sőt amikor még középiskolába a srác odafosott a buszmegállóba, annak idején, akkor is épp ettem egy szendvicset, nem mondom, undorító volt az is, de 1-2 perc múlva folytattam a kajálást.


De azt látni hogy két meleg sétál... az a lehető legundorítóbb dolog... Régebben jártam pszichológushoz, ahol ez a téma is feljött, mert volt egy kis problémám, ahol a doki is megerősítette, hogy ez nem szokványos, mert valahol mindenki máshogy hetero.


Van aki képes nézni pucér pasikat is a zuhanyzóban, van akinek meg már attól is felfordul a gyomra, hogy egy farok lóg, vagy netán valakinek merevedése van. Független hogy egyik esetben sem meleg srácról beszélünk.


Azt is mondta, hogy ez nem egyedi... vagyis részben igen, de elég sokan fogjuk fel így a dolgot. %-ot csak én írtam, ő csak annyit mondott a heterok egy része. Én még a srácoktól is rosszul vagyok, ha pucéran látom őket... phejj..

2015. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 A kérdező kommentje:

# 90


szerintem neked is van valami bajod, amiért meg lehetne szabadulni tőled

2015. jún. 3. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!