Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mire szavaztatok? Homoszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szavaztatok? Homoszexuálisok házasodjanak magyarországon vagy ne?

Figyelt kérdés

én bevallom a homo házasságot támogatom. kapásból az igenre szavaztam

a többség is, tegnap az álás kb 67-33% volt a homoszexuális házasság javára!


és ti?



2015. máj. 28. 22:32
 61/94 anonim ***** válasza:
33%

örülök hogy nem én láttam meg őket, mert ha általában városban vagyok, akkor eszek is... múltkor megláttam egy meleg párt (igaz csak egyszer, több év alatt), és elment az étvágyam, persze ez az a tipusú étvágy, hogy éhes vagy, csak nem tudsz enni.


Ha ez nekik jó, előbb utóbb ebből egészségügyi problémákat okoznak, aztán majd okkal gyűlölhetem őket.


Azt meg nem várhatják el tőlem - heterotól - hogy számomra ne legyen gusztustalan két pasi kézen fogva vagy egymást ölelve, ha egyszer számomra gyomorforgató... nem maga a szex, mert az nem érdekel, otthon csinálják, hanem annak a tudata hogy ők együtt vannak...

2015. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 A kérdező kommentje:

ha neked egészségügyi gondjaid lesznek emiatt akkor az csakis a te hibád lesz!

a te elméd, pszichéd, és tudatalattid nem képes feldolgozni olyan dolgokat amelyek a 21 században, azaz manapság, normálisak vagy legalább semlegesek kellene hogy legyenek


csak önmagadat okolhatod ha bajod lesz ebből

javaslom, menj pszichológushoz hogy oldja fel a gátlásokat benned

2015. máj. 31. 11:40
 63/94 A kérdező kommentje:

amúgy sztem tökre cuki ha két fiu kézen fogva sétál,

azt is jó látni ha egy fiu és egy lény,

engem nem zavar mások boldogsága

nem vagyok irigy!

2015. máj. 31. 11:41
 64/94 anonim ***** válasza:
18%
kérdező a te túlzott szabadelvűséged a liberalizmusnak nevezett eszmebetegségből fakad, aki undorral tekint a homo párokra az teljesen normális, engem is gyomorforgat, ti liberalisták akik szeretik nézni a homo párokat ti vagytok agyilag gondban, azaz ti vagytok agymosottak
2015. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 A kérdező kommentje:

a liberalizmnussaal nincsen semmi gond, ennek köszönhető, hogy az emberiség fennmaradt

hiszen ha csak konzervatívok lennék, akkor még most is barlangokban élnénk, és kavicsokkal csiholnánk tüzet

a konzervativizmus okozza az emberi halandóságot is, mert a konzervatív nem képes fejlődni


amúgy nem fogok minden eszmebetegégre reagálni amit homofóbok firkantanak ide

2015. máj. 31. 12:06
 66/94 anonim ***** válasza:
21%
maximum a te agyadban lehet ezsmebetegség, amúgy meg nem is kell legalább megkímélsz engem a marhaságaidtól, liberalizmus nélkül is van fejlődés...előre nem pedig visszafele mint most :)
2015. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
24%

Na, látom a szélsőliberális csűrhe pontozza lefele az elégedetlenkedő hozzászólókat :) Esküszöm, ezek ezerszer rosszabbak, mint Viktor birkái, vagy a kurucinfósok.


Csak egy kérdéske azokhoz, akik támogatnám ezt a förmedvényt: hogyan valósítanák meg a meleg házaspárok a házasság szentségének egyik fogalmi elemét, a gyermekáldást ? ;))

2015. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 kovpet ***** válasza:
79%
A házasságnak nincs "szentsége", az egy polgárjogi szerződés.
2015. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim válasza:
17%

Nem nem és NEM!!!

Amúgy minél több ferde hajlamú van annál több nő marad nekünk,heteróknak. :)

2015. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
18%
Én nem vagyok a melegek ellen, de hogy házasodjanak az akkora baromság!
2015. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!