Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mire szavaztatok? Homoszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szavaztatok? Homoszexuálisok házasodjanak magyarországon vagy ne?

Figyelt kérdés

én bevallom a homo házasságot támogatom. kapásból az igenre szavaztam

a többség is, tegnap az álás kb 67-33% volt a homoszexuális házasság javára!


és ti?



2015. máj. 28. 22:32
 31/94 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi elkorcsosult b..zivédőt. Akkor miért nem támogatjuk a pedofilkoat vagy a nekrofilkiat is, hiszen ha valakit az tesz boldoggá, hogy a másik seggében kotir, akkor milyen jogon tagadjuk meg, hogy valaki hullákat vagy gyerekeket tömjenek. Ja, hogy az egyik undorító, beteges perverió az oké a másikat üldözzük. Akik ilyen fene nagy libsik azoknak szívből kívánom, hogy a testvérük vagy gyerekük egyszer vigye haza a vele azonos nemű párját és jelebtse be, hogy összeházasodnak. Remélem tele sírjátok a zsepiteket a meghatottságtól.
2015. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
14%

"Valószínű igen hogy ezek miatt a szerencsétlen korlátoltak miatt tart itt az ország."


Hogy egy klasszikust idézzek:"nem kötelező itt élni. Ha valakinek nem tetszik, el lehet innen menni."

2015. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 SweetLady ***** válasza:
88%

00:15

csak jelzem a férfiak a nőket is szokták "kormolni"....szerintem iszonyúan túlzás a hasonlatod

egy pedofil v nekrofil (elfajult zoofil) az pusztuljon meg v kasztráltassák v kínozzák meg...

de attól még mert valaki meleg nem gyilkos nem erőszakoló

nem hiszem h a szexualitásodtól függ milyen ember vagy:) bár ez felvilágosultság kérdése

2015. máj. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
12%

ez többről szól mint néhány gyík öröméről.A liberális mocsok nézeteknek nem szabad elterjedni


amúgy volt egy bakancsos bomberes gyerek,az meg biszex volt mint kiderült,de legalább a világnézete rendben volt,meg a gondolkodásmódja,hazaszerető,jól gondolkodó stb


ő még házasodhatna is akár :,D mert különb mint sok retkes liberális hetero

ez is itt szidja a magyarokat,de nyugaton,a muszlim negyedbe a kést vernék a szívébe.

Mondjuk az iszlám egye is meg a nyugatot.Megérdemlik.

2015. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező amit linkeltél képet pont az ilyenektől fordul fel a gyomrom.


Amíg a házasságban ők otthon megvannak és ilyeneket nem látok, mint amiket te küldtél képet, addig támogatom őket.


De ez nekem hetero felfogású embereknek gyomorforgató látvány... homo ezt sose érti meg, mit vált ki belőlem.

2015. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:

hát akkor ne nézd meg a képeket

amúgy rengeteg heteróról is vannak gusztustalan képek

pl

[link]


de főleg ez pl, kakiszex:

[link]


szal minden esetben lehet találnio gusztstalan dolgot, nézőpont krdése

2015. máj. 29. 01:05
 37/94 anonim ***** válasza:
14%
Azba baj es egyben szomoru hogy nem gondolkodnak egyesek. Hadd mondjam meg, nem utalom a melegeket vagy ilyesmi, elfogadom hogy van ilyen nem tehet rola ok. Na de azert ne mar emberek...Van ami egyszeruen nem valo es kesz. A hazassag pont ilyen dolog szerintem, az ferfi es no dolga. Es utana mi lenne a kĂśvetkezo? Gyerekvallalas?? Lehet itt kardoskodni meleg eskuvo mellett, de ha majd par ev mulva esetleg a sajat gyereked meleg-eskuvojen kell allnod mosolyogva...majd dobj azert egy uzit :)
2015. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 SweetLady ***** válasza:
92%

áhr :'D még mindig nem a szexualitástól függ h milyen ember vagy...

Gondold végig van egy hetero orvos aki onkológián ügyködik otthon meg szereti azt hogyha az asszony turkál az ő fenekében is ...lehet h hetero és undorító de rákosokkal foglalkozik!

Vagy egy meleg pasas aki mondjuk egy jótékonysági szervezet megalapítója ami segít a fogyatékkal élő gyerekeken ....attól még mert otthon egy férfi várja haza...az életben egy remek ember

2015. máj. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
10%
heterok is lehetnek gyomorforgatók de a melegek a hetero felfogású énemnek 100%-ban azok, ha utcán látom meg őket.
2015. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
88%

Én sem szavaztam, de én teljes mértékben támogatom a melegházasságot. Magam nem vagyok házasságpárti, egyáltalán, de ha valakit ez tesz boldoggá, akkor mindegy, hogy kit szeret, hadd legyen rá lehetősége.


Az teljesen más kérdés, hogy az utcán mi az elfogadott és mi nem. Ugyanúgy nem szívesen bámulok egy hetero párocskát, akik publikusan nyalják-falják egymást, határok nélkül, mint egy homoszexuális párt. Ez nem a szexuális hovatartozásukból ered, egyszerűen szúrja a szemem, ha valakik a nyilvánosság előtt "túlzásba" esnek ilyen téren.

2015. máj. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!