Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mire szavaztatok? Homoszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire szavaztatok? Homoszexuálisok házasodjanak magyarországon vagy ne?

Figyelt kérdés

én bevallom a homo házasságot támogatom. kapásból az igenre szavaztam

a többség is, tegnap az álás kb 67-33% volt a homoszexuális házasság javára!


és ti?



2015. máj. 28. 22:32
 11/94 anonim ***** válasza:
79%
Milyen szavazás? Én erről még semmit nem hallottam. Egyébként támogatnám. :)
2015. máj. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/94 anonim ***** válasza:
26%

9! :,D


nem..lol nem kell ide minden marhaság,ez csak a kezdet lenne,most kell elfojtani,amíg el lehet szép szóval :D

2015. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/94 anonim ***** válasza:
75%
Én támogatom. Minden embernek joga van összekötni azzal az életét akivel szerelmesek egymásba.
2015. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 anonim ***** válasza:
13%

Én a mutatkozás alatt a melegpárokra való utalásokat értettem. Heterok is kimutatják.. pl. kézenfogva járnak, átfogja az egiyk a másik derekát, secc perc lekapom ha valamelyik csaj vagy srác egy ellenkező neművel van hogy ők most barátok, vagy egy pár.


Na a melegek ezt nem merik kimutatni, aminek örülök, bár van egy-két kivétel. És ha én engedném a melegházasságot, akkor előbb utóbb utcán is látnánk hogy "ők ott egy meleg pár... phej máris felkavarodott a gyomrom".


Ha a házasság nem járna azzal, hogy észrevenném rajtuk az utcán hgoy együtt vannak, akkor legyen, de mivel tudom hogy a melegek a legönzőbbek a világon ezért nem,.

2015. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/94 anonim ***** válasza:
56%

12.


Téged kell elfojtani idióta.

2015. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
18%
Meg csak az kellene..
2015. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
5%

Én úgygondolom hogy mivel Magyarországon élek, ezért nem.


Ez alapjaiban keresztény ország, nem nyugat. Az nem evidens hogy nincs olyan ország, ahol ne tudnék úgy élni, hogy heterok közt. /érsd: vannak és lehetnek is melegek, csak ne tudjak róluk, azaz diszkréten cisnálják amit csinálnak/


Ezért is mikor volt az alkotmányos probléma a melegek jogainak figyelembe nem vételével, örülök hogy kiálltunk azért hogy a család márpedig: egy férfi egy nő és a gyerekek.


Lehet emigrálni olyan országba, ahol ez megengedett, nem kell itt élni.

2015. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
19%
Házasság férfi és nő között köttetik és ez a házasság megcsúfolása. Tehát NEM NEM NEM.
2015. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
90%

" a melegek a legönzőbbek a világon ezért nem,."

...mert nem is az az önző, akinek fáj más boldogsága... Fuck logic. Gratula!


Kérdésre: Igen!

2015. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
86%

Én sosem házasodnék melegként, de nem látom értelmét a tiltásnak sem.


"Ez alapjaiban keresztény ország, nem nyugat."


Nem igaz.

Ja és ennek semmi köze a házassághoz. Nem a keresztyének találták ki, már az ókori keleten is kötöttek házasságokat évezredekkel korábban. Már azelőtt is, hogy az a néhány ember lefirkantotta a Bibliát. (Ja és nem 5000 vagy hány éves a föld, hanem 4600millió éves.)

2015. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!