Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiak, fiúk, van-e olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, van-e olyan köztetek, akinek nagyon speciális az ízlése fiúk, férfiak terén, és ez nehezíti a partnerkereséseteket?

Figyelt kérdés

Írjátok le, konkrétan milyen az ideálotok - úgy értve, hogy lényegében csak ilyen alkat jön be nektek, más szinte egyáltalán nem, és ez tényleg megnehezíti a társkeresést.

Persze úgy szokták ezt mondani, hogy válogatós - akinek tetszik, fogalmazhat így is.

Lényeg, hogy az legyen a helyzet, hogy csak egy bizonyos típus jön be, a többiek pedig egyáltalán nem.


Most főleg a külsőre korlátozódjunk, de lehet belső tulajdonság is.

Azt hagyjuk, akinek esetleg a külső nem fontos, tudom, ilyen is van, de most a kérdés erre nem vonatkozik.

Köszönöm!


jún. 27. 17:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.


A Romeon voltunk mindketten regisztrálva.

Mindkettőnknek fura volt a profilja, a hobbijainkat írtuk össze, es hogy ahhoz keresünk társat, esetleges extrával.

Az extra elmaradt.

jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#21

Akkor egymásra találtatok.

És a párjaitok mit szólnak?

jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, ha valakinek ősz szakálla, bajusza van
jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Színizom cigány srácok

színizom munkás srácok


hát rájuk otthon akkorát tudok msztizni hogy majd elájulok


ezek sajna heterók…

jún. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Asszem én is ilyen vagyok. Tizenéves korom óta csak a természetes szőke vagy világosbarna hajú, középtermetű, vékony vagy kicsit sportosabb alkatú, kellően helyes arcúak tetszenek.
jún. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A párjaink mihez mit szóltak?


Mikor megismerkedtünk, párjaink nem voltak.

jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26

Ja akkor jó félre olvastam biztos.

De akkor még most is tartjátok a kapcsolatotokat vagy barátságot?

Hány évesek vagytok?

júl. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!