Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiak, fiúk, van-e olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, van-e olyan köztetek, akinek nagyon speciális az ízlése fiúk, férfiak terén, és ez nehezíti a partnerkereséseteket?

Figyelt kérdés

Írjátok le, konkrétan milyen az ideálotok - úgy értve, hogy lényegében csak ilyen alkat jön be nektek, más szinte egyáltalán nem, és ez tényleg megnehezíti a társkeresést.

Persze úgy szokták ezt mondani, hogy válogatós - akinek tetszik, fogalmazhat így is.

Lényeg, hogy az legyen a helyzet, hogy csak egy bizonyos típus jön be, a többiek pedig egyáltalán nem.


Most főleg a külsőre korlátozódjunk, de lehet belső tulajdonság is.

Azt hagyjuk, akinek esetleg a külső nem fontos, tudom, ilyen is van, de most a kérdés erre nem vonatkozik.

Köszönöm!


jún. 27. 17:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
természetes szőrzet, kamaszos, lányosabb arc, tini
jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Nálam úgy alakult, hogy jó ideje, kb tizenöt éve a szemüveges férfiak jönnek be. Akinek sötétebb hajszíne van és barna szeme.

Mást nem is nézek meg már sehol :)

Lehet, hülyén hangzik,de ez van. Talán azért mert két párom is szemüveges volt és ezért :)


F

jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

A fiatal, echte német fiúk jönnek be: szőke haj+kék szem.

Alkatilag magas, vékony, de sportos. Borotvált arc, csupasz mellkas, csupasz intim. Nagy himbilimbi, ami ha feláll, 2-essel kezdődik.

Nem könnyű...

jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Cuki arcú, szőke, kék szemű srácok, nekem bejön, ha farkuk és hónaljuk szőrös.
jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#2

Ez jólesik, én is szemüveges vagyok, állítólag és szerintem is jót is tesz az arcberendezésemnek, de már nem vagyok sötét hajú.

jún. 27. 19:01
 6/27 A kérdező kommentje:
#Nálam is hasonló, de a szemszín totál mindegy, és én meg a nagyon kicsi intim méretűeket szeretem
jún. 27. 19:02
 7/27 anonim ***** válasza:

Köszönöm a véleményt :)


# 2

jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Szőr. Sok és mindenhol. Akinek van is borotválja, hülye divat.
jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem csak az számít, hogy lányos legyen, sajnos nem egyszerű ilyet találni.
jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#8

A szőrteleneket küldd hozzám, nálam túl sok a szőrös

jún. 28. 02:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!