Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiak, fiúk, van-e olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, van-e olyan köztetek, akinek nagyon speciális az ízlése fiúk, férfiak terén, és ez nehezíti a partnerkereséseteket?

Figyelt kérdés

Írjátok le, konkrétan milyen az ideálotok - úgy értve, hogy lényegében csak ilyen alkat jön be nektek, más szinte egyáltalán nem, és ez tényleg megnehezíti a társkeresést.

Persze úgy szokták ezt mondani, hogy válogatós - akinek tetszik, fogalmazhat így is.

Lényeg, hogy az legyen a helyzet, hogy csak egy bizonyos típus jön be, a többiek pedig egyáltalán nem.


Most főleg a külsőre korlátozódjunk, de lehet belső tulajdonság is.

Azt hagyjuk, akinek esetleg a külső nem fontos, tudom, ilyen is van, de most a kérdés erre nem vonatkozik.

Köszönöm!


jún. 27. 17:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
52%

Magas,szalkás alkat és jóképű.

Ujjai szép hosszúak és formás szőrös lábak!

Lehetőleg szőrös teste legyen , vsgy ha nem az akkor a lábain kívül tükörsima de mindenképp 3-5 milis arcszőrzet!

Szép fogak és gyönyörű mosoly 🙂

Sokáig kerestem mire megtalàltam

jún. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon lesz0pnék egy 200 kilós tinit, amelyiknek le van borotválva. Az a sok finom, puha hús izgat.


F/32

jún. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a motoros pasik jönnek be.
jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

12, 13

Ilyenekből sok van.

jún. 28. 11:46
 15/27 anonim ***** válasza:
Azért nem találok 1 éve bármilyet, mi? Mert olyan sok van.
jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Csakis a vékony férfiak/fiúk jönnek be. Órákig tudom nézni, ahogy az inak/izmok a sportban megfeszülnek.


Van olyan sporttársam, aki 50kiló közeli, de 175 centi magas. Képtelenség vele vagy ellene játszanom, nem tudok a játékra koncentrálni. Lehetetlen, fejben már szanaszét téptem.

jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos a lelki világa, gondolkodása, hogy egy irányba tudjuk haladni egy csapatként.


Csak a fiús srácok tetszenek. Vonzó ha izmos. Velem egykorú hasonló testmagasságú fiúk az eseteim.

Ha mondjuk úszik, fut stb az egy nagy plusz, szeret mászkálni a természetben.

És uni-passzív.


Ez így szinte lehetetlen kategória.


34

jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont egy ilyen barátom lett. Csak nagyon gyorsan rájöttünk, mindez barátság marad.


De annak gyönyörű. 40 felett nekem ez többet jelent. Van egy igazi lelki alapon nyugvó, mégis azonos hobbinak élő barátom, akinek nem kell coming outolnom, és kicsit még a szexualitásról is tudunk beszélni.

Mindketten párkapcsolatban élünk, így nem történik semmi.


De annyira boldog vagyok, hogy mertem keresni, és bár a keresés célja más volt, a pluszról lemondva jelenlegi életszakaszom legjobb barátsága lett belőle.

jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Ez most nagyon szép hozzászólás volt ,kedves 18-as. Meghatott és elgondolkodtatott...

Milyen jó is lenne, ha az embernek jönne egy ilyen barát,aki tényleg az,és akivel végre boldog lehetne, még ha testiség nincs is.


Bizony,tudnám nagyon értékelni és azt vélem, sokunk így van ezzel.


55 F

jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18

Hol sikerült össze barátkoznotok? :)

Örülök neki:)

jún. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!