Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg “férfiak” miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg “férfiak” miért keresnek maguk mellé szép nőket? S miért fikázzák az átlag, csúnyább nőket?

Figyelt kérdés
Mi okuk van rá?
júl. 5. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak.
júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A melegek azt hittem férfiakat keresnek. Nem nőket.
júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért, te csúnya nőket keresel magad mellé? Vagy te magad vagy csúnya nő?
júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy meleg sraccal mentem bulizni es folyamat fikazta az atlagos csajokat. Megallt elottunk egy teltebb, es egybol mondta, hogy fuj menjunk innen, nem birja nezni. Nem ertem, hogy miert csinalja ezt, amikor nem bi, ecthe meleg
júl. 5. 22:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Habár semmi bajom a melegekkel, azt én is észrevettem, hogy a külsőségekre sokkal jobban ki vannak élezve, mint a heterok. Nyilván ez általánosítás, mindkét oldalon vannak ellenpéldák, de ez a tapsztalatom nekem is.
júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Abszolút jól írtad. A meleg férfiak egyáltalán nem fikázzák a nőket. Sem a csúnyábbakat, sem az átlagosakat, sem másokat. Csak a meleg "férfiak", ahogy te is írtad, idézőjelben.
júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

"Nem ertem, hogy miert csinalja ezt, amikor nem bi, ecthe meleg"


Azért mert baszott nagy prosztó a srác.

júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De miért viselkednek ilyen ratyin?
júl. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdező olyan meleg 'férfiakra' gondolt, aki 25 csinicsajjal veszi magát körbe, vaságyastól 40 kiló, platinaszőke haja van és több smink van rajta, mint egy Rossmann drogériában. Ezeket a normális meleg pasik is kerülik ha van eszük.

Amúgy magamból kiindulva rohadtul leszarom a nőket, felőlem csináljanak, amit akarnak, nézzenek ki úgy ahogy akarnak. Azért vagyok meleg, hogy a férfiakkal foglalkozzak. A nők hidegen hagynak.

júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Jani Belucci ***** válasza:
Szerintem ez jellem függő, semmi köze a melegséghez.
júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!