Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy meleg parok keresnek harmadikra sracokat?

Figyelt kérdés
Es szerintetek altalaban aktivat vagy passzivat keresnek harmadiknak inkabb? Nagy vagyam lenne egy parhoz becsatlakozni fiatal srackent, de meg nem jott ossze. Nekem ugy tunik, nagyon kevesen keresnek, es azok is inkabb aktivat.

2023. ápr. 17. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt lehetőségem. A vártnál nekem kevesebb élményt nyújtott
2023. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Kezdem megszokni, hogy a melegeknel minden elfogadott es normalis, ami amugy tok nem az, igy a harmadik srac is biztos gyakori. En is kerdeznek. Mennyire gyakori az a meleg srac akivel lehet ket szot valtani, nem akar harmadik/negyedik/otodiket, eleg vagyok neki en is, megbizhato es nem kefel felre/nem cseszi at a buram? Szerintem a tiedre tobb talalat van.
2023. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En meg csak kalandokat keresek, de folyton komoly kapcsolat utan kajtatokba botlok...
2023. ápr. 17. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Jo neked, cserelnek veled..
2023. ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En is Veled 😅
2023. ápr. 17. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a hármasról mindig az jut eszembe,hogy silány a szexuális életük és ezért keresnek harmadikat. Képtelenek egymást kielégíteni normálisan. Amúgy Romeon rengetegen keresnek. Nekem is sokan írtak már miatta. Nem tudom te hol kerestél eddig kedves kérdező de bármelyik meleg társkeresőn milliót találni, sőt, csoport is van hozzá Romeon.
2023. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy párt ismerek, akik szoktak keresni, de főleg aktívat. Nem hiszem, hogy túl gyakori lenne ez.
2023. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nagyon reménykedj ilyenben 2-es válaszoló.

Ha van is ilyen,akkor azok egyrészt nem társkeresőznek,mert rájöttek,hogy értelmetlen.Másrészt pedig éppen vasárnap olvasgattam a Libriben,és egy könyvben így nyilatkozott negyvenes és huszonéves egyaránt:

"Nem szabad monogám és hosszú kapcsolatban élni,mert ez nem az ember igényeinek való.Maximum 4-5 évre érdemes gondolkodni,de még így sem élhető meg a szexuális tarkaság".

Ezek után azt várni,hogy beszélgetni tudó és akaró,monogám és tartós barátunk vagy párunk legyen, azt hiszem tényleg meseszámba megy....

2023. ápr. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajna az előző válaszolónak igaza van, csak kalandot vagy harmadikat lehet keresni mostanában értelmes módon, hosszabb monogám párkapcsolatot már jóval ritkábban, főleg az "együtt öregszünk meg" típus.
2023. ápr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi szoktunk keresni, leginkább unit, de ritkán jön össze. 30asok vagyunk mindketten.
2023. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!