Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek ezzel a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a sráccal egy randi után?

Figyelt kérdés

Egy hete randiztam egy sráccal, ami csodásan alakult. Utána meg előtte is jókat beszélgettünk, de egy ponton elbizonytalanított. Egy csomó red flagje kiderült. Önbizalma 0, másnak akar megfelelni, nem magának, egy hét ismertség után éjszaka felhív mert nem válaszoltam az üzenetére. Mondtam, hogy menjel el egy pszichológushoz. De azt érzem, hogy oda is azért megy el, hogy nekem megfeleljen. Egy hét neki arra is elég volt, hogy belém zúgjon, és elkezdjen küzdeni értem. Bennem csak fellángolás volt, meg nyilván jó volt együtt aludni. De ezek nagyon durva red flagek.


Mit kezdjek így vele? Érzem, hogy egyikőnk itt nagyon szenvedni fog.



2023. ápr. 17. 13:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Mik azok a red flagek? Ezt fejtsd ki, igy eleg szeles a spektrum:D
2023. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1. Hivogat ejfel utan, mert nem irtam neki mikor hazaertem. 2. Azert megy pszichologushoz, hogy nekem feleljem meg, ne maganak. 3. Folyamatos onostorozas (ha nem irtam volna meg ezeket, most maskepp tekintenel ra) stb
2023. ápr. 17. 13:45
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nyilván problémás, komoly önértékelési zavarai vannak.
2023. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%

"érzem hogy egyikőnk nagyon szenvedni fog"


Tesó, akkor mi a kérdés? Te is érzed hogy nem lesz jó.. magyarul nem egymást keresitek.


Mondjuk kicsit te is túlreagálod. Azért 1 éjszakai hívás miatt nem kell orvoshoz küldeni valakit :D . Lehet,hogy csak agódott érted. Ha többször mondtad hogy ne hívjon éjszaka és nem hívott akkor megértette.

2023. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
A melegek mentalis egeszsegugyi allapota valahol a beka segge alatt van. Csak jelzem.
2023. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez tényleg durva, szerintem hagyd abba vele az ismerkedést. Az ilyen emberekkel vigyázni kell, ezt tapasztalatból mondom.
2023. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
4) egymas utan valami 9 nem fogadott hivas volt ket applikacion is. Pedig mondtam neki, hogy megyek haza, es el is koszontem tole...
2023. ápr. 17. 14:05
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Itt szerintem mindketten szenvedni fogtok. Neki óriási baj van az önértékelésével, téged pedig hamar az őrületbe fog kergetni ezzel
2023. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Ez már betegesen ragaszkodó, zaklat. nem várd meg míg jönnek az őrjöngős féltékenységi jelenetek...
2023. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Egy kapcsolatban nem készen kapjuk a másikat/nem készen megyünk bele, hanem folyamatosan alakítjuk/alakulunk, amíg össze nem csiszolódunk. Aki erre nem hajlandó, nem kapcsolatot keres, csak az igényei kielégítését (és itt nem kizárólag a szexuális igényekről beszélek, félreértés ne essék.)
2023. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!