Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szedjem fel, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem fel, hogyan térjek ki a lényegre meg kezdjek el neki udvarolni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel 2 hónapja megismerkedtem és beszélgettem. Mert ott volt a baráti társaságunkba a barátnőivel. Akikkel eljárunk bulizni és néha suli után ide-oda. Elkezdtünk instagrammon beszélgetni viszont eléggé hosszú időbe telik neki általában, hogy valamit is vissza írjon. Van amikor én sem tudok vissza írni mert többet kell tanulnom, kirándulok, stb. Ő is ezeket szokta csinálni. Viszont nekem több időm van másokra is. Pedig én végzős vagyok ő egy évvel alattam jár egy másik suliban. De mindig válaszol és még nem rázott le. Szeret rövid, alap válaszokat adni. Így nem tudom, hogy vethetném be a stílusomat és a humorérzékem. Mert élőben amúgy is jobban tudok csajozni. Lehet elkellett volna kezdenem már az elején párszor megírni neki, hogy mennyire szép, stb. Ezt sok lány nem szereti még akkor sem ha nem viszik túlzásba. Én amúgy is úgy szeretek bókolni a lányoknak, hogyha a külső mellett valami belső tulajdonságot is tudok dicsérni. De mivel ez a lány ritkán ír vissza. És még nem írt soha olyan vicceset, kedveset vagy valami ezért nem nagyon tudtam még mivel bókolni neki. Amikor beszéltem élőben vele azt vettem észre, hogy mintha alapból csendesebb fajta lenne. A külsejével is csak akkor amikor kitett egy képet magáról írtam, hogy milyen szép. Mit kéne máshogy csinálnom, hogy hatékonyabban megtudjam fogni a lányokat.

2022. dec. 12. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hívd meg egy alkalommal, amikor kirándulni mész a megszokott társaságoddal.

Közös élmények alapján lehet megismerni egymást.

Jó jel, hogy van közös hobbitok.

2022. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Erre gondoltam már én is. De azt kifelejtettem, hogy nem egy városban lakunk. És ő nem is kolis, hanem bejárós. És nagyjából 1.5-2 órára lakik. Na meg most télen nem nagyon járkálunk ki suli után. Egyszer bulizni hívtam el de oda nem jött. És nem a haverjaimat ismeri hanem nekik az egyik haverjával volt. A közös hobbink az lenne, hogy mindketten szeretünk utazgatni.
2022. dec. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!