Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 év körüli lányok! Elhinnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli lányok! Elhinnétek ha egy 30 éves férfinak tetszenétek és valóban, komoly szándékkal udvarolna? Hogyan reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Nem, nem gyerekes viselkedés, vagy értetlenség miatt, nem is anyuci kedvence a férfi. Komoly, felépített egzisztenciával rendelkezik, sok tapasztalattal a háta mögött. Egyszerűen ez a lány az, aki mindenével magával ragadja, leginkább a személyisége, kisugárzása.
2021. nov. 10. 19:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Elhinném, de remélem, lennék annyira józan, hogy ne felejtsem el, hogy ez hosszú távon nem működne.
2021. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Egy picit meredek, nem? :D
2021. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
58%
Elhittem 8 éve. Van 1 gyönyörű kislányunk és boldog házasok vagyunk.
2021. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Beteg
2021. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Én nem hinném el.
2021. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
31%

Miért beteg? 18 éves, fiatal, felnőtt nő.


Az USA és Izrael hadseregében 18 éves lányok már frontszolgálatosak, harcoló alakulatnál.

A magyar lányok meg nettó idióták, vagy mi?


Azaz, ölhetne 18 évesen, de nem döntheti el, hogy ki bassza?

2021. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan hosszú folyamat lenne, mire elhinném, mert eddig amikor ilyen korú férfiak akartak nekem udvarolni, mind csak alkalmit akartak. Szóval valamit nagyon máshogy kell csináljon, mint azok
2021. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
megkérdezném hogy a f@sza vagy a bankkártyája nagyobb-e
2021. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Kiröhögném és megmondanám neki, hogy tegye picit feljebb a mércét. Mondjuk legalább 23 éves korig, ha mindenáron fiatal csajt akar.


Személy szerint az egzisztenciát közösen akarom elérni a párommal. Engem zavarna, hogy neki van és ezáltal "hatalma van felettem". Max akkor mennék bele, ha nekem is meglennének ugyanezek (lakás, autó, spórolt pénz, jó és fix munka). De ennyi idősen esélytelen hisz épphogy kijöttem a suliból.

2021. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

12 év, simán működhet, vannak olyan lányok (művészek közt is pl.) akik korán érőek, pasik közt meg vannak "kortalanok".

Szépen lepontozták a 3-ast, aki boldog egy ilyen kapcsolatban. Hogy nem ég le a bőr a lepontozók pofájáról..

2021. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!