Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha ti féltékenyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti féltékenyek vagytok mert a kiszemelteteknek elkezd más fiú is udvarolni, mit tesztek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint értem ez alatt például azt is, hogy jobban beindultok vagy inkább hagyjátok? Amúgy lány vagyok.
2018. okt. 13. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a csaj 10/10 akkor szarok én a másik fiú fejére... Nem veszem figyelemben és ha a lánynak a másik srác jön be, akkor majd szól. De addig én "nem tudok" a másik srácról. 18f
2018. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,lehet félreérted ,és nem féltékeny,hanem belekeveredett egy hármas dologba,velem volt ilyen ,csak szólok
2018. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezem, hogy velem akarja-e megpróbálni vagy a másikkal, ha nem azt mondja, hogy velem, akkor hagyom.
2018. okt. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván jobban hajtok.

De ha mondjuk már,úgy érzem hogy eleget tettem és ő mégis esélyt ad a másiknak is,akkor hagyom.

2018. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából ezt úgy is a lány dönti el, tehát más fiúkra nem vagyok féltékeny. Önmagában az udvarlás nem zavar, mert ha a lány ismer engem, és tudja hogy én milyen vagyok, akkor engem nem fenyeget "veszély". Részemről pár hétig megy ez az udvarlás dolog, és ha úgy érzem, hogy minden tőlem telhetőt megtettem, Önmagam adtam, de mégse ad nekem esélyt, akkor hagyom az illetőt. De játszadozni felesleges más érzelmeivel, meg kell mondani már az elején, hogy bocs köztünk nem lesz semmi, minthogy pár hónapig húzni egymás idejét.
2018. okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!