Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek ezzel a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a sráccal egy randi után?

Figyelt kérdés

Egy hete randiztam egy sráccal, ami csodásan alakult. Utána meg előtte is jókat beszélgettünk, de egy ponton elbizonytalanított. Egy csomó red flagje kiderült. Önbizalma 0, másnak akar megfelelni, nem magának, egy hét ismertség után éjszaka felhív mert nem válaszoltam az üzenetére. Mondtam, hogy menjel el egy pszichológushoz. De azt érzem, hogy oda is azért megy el, hogy nekem megfeleljen. Egy hét neki arra is elég volt, hogy belém zúgjon, és elkezdjen küzdeni értem. Bennem csak fellángolás volt, meg nyilván jó volt együtt aludni. De ezek nagyon durva red flagek.


Mit kezdjek így vele? Érzem, hogy egyikőnk itt nagyon szenvedni fog.



2023. ápr. 17. 13:36
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Õ megtette xd
2023. ápr. 17. 20:39
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy amugy tenyleg orvosi eset es orvosi segitsegert kialt, de miert erzem ugy, hogy ennek ellenere te hasznaltad ki ot? Szerintem itt szar van a palacsintaba nalad (is) nem is kicsi..
2023. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, és te nem viszonoztad?

Szép, és még csodálkozol, hogy frusztrált a másik.

2023. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem teljesen szép dolog kiírni ide a problémát, de ha már kiírtad, akkor elmondom én is a véleményem. Vannak emberek , akik könnyen kezdenek el kötődni és szenvednek a másik miatt. Ha te is komoly kapcsolatot keresel, nem lazább dolgot, akkor beszéld meg vele szépen, hogy attól fontos neked, ha nem írsz vissza azonnal, nem kell neki a legrosszabbra gondolni. Egy jó kapcsolat erősíti az önbizalmát, még ne add fel szerintem. Sok sikert a kapcsolathoz! Természetesen ha nem érti meg, az más tészta.
2023. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Jah plusz együttalvás után azért simán ki tud alakulni már szerelem, ez nem olyan nagy csoda. *
2023. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Megbeszeltem vele a dolgot, most korlatoz a kommunikaciot is picit. Remelem igy o is mashogy reagal majd.
2023. ápr. 18. 00:14
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gö baja h betegesen ki akar majd sajátítani. Éllenörizgetni fog, számon kérni, féltékenykedni. Ha az elején ilyen, amiket írsz , az sztem durván intő jel. Ha tudsz, lépj ki. Már most sem biztos h utana zaklatasok nelkül megúszod.
2023. ápr. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező, te tudat alatt élvezed ezt a helyzetet.
2023. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
82%

De azért lecumizni hagytad magad, akkor nem volt ugye problémás...

Egyik kutya, másik eb.

2023. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
78%
A kérdezővel van a gond. Nem tud kötődni. A másik meg képes volt rá, a kérdező szerint mégis a másikkal van a gond. Fogadjunk ha a kerdező lenne képes szerelemre, és kötődesre, akkor ő is aggodna a másikért, mert szereti. A kérdezőnek kellenek pszichológus. Kihasználta a másikat.
2023. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!