Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdjek ezzel a sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a sráccal egy randi után?

Figyelt kérdés

Egy hete randiztam egy sráccal, ami csodásan alakult. Utána meg előtte is jókat beszélgettünk, de egy ponton elbizonytalanított. Egy csomó red flagje kiderült. Önbizalma 0, másnak akar megfelelni, nem magának, egy hét ismertség után éjszaka felhív mert nem válaszoltam az üzenetére. Mondtam, hogy menjel el egy pszichológushoz. De azt érzem, hogy oda is azért megy el, hogy nekem megfeleljen. Egy hét neki arra is elég volt, hogy belém zúgjon, és elkezdjen küzdeni értem. Bennem csak fellángolás volt, meg nyilván jó volt együtt aludni. De ezek nagyon durva red flagek.


Mit kezdjek így vele? Érzem, hogy egyikőnk itt nagyon szenvedni fog.



2023. ápr. 17. 13:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
De készen kapjuk a másikat, és abból kell kihozni a legjobbat ami van, vagy nem belemenni a kapcsolatba. Az hogy mániákusan hívogat valaki, kiakad mert nem az van amit ő akar, a rohadtul nem fér bele kategória. És ez borítékolhatóan romlani fog.
2023. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
43%
Igaza van az utolsonak, raadasul nekem egy kicsit a kiiras is ugy tunik, hogy masikban a szalkat, de magaban a gerendat sem…jo, ha ezek igazak akkor tenyleg durva, de nekem mindig megjelenik a kerdojel a fejemben amikor az egyik oldalt halljuk csak es az szarra fikazza a masikat..
2023. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%
Hát de figyelj már. Le is írtad hogy szerinted nem működne. Akkor őszintén mit vársz? Ha már te magad is tudod.
2023. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el ezt a dolgot, de készülj rá hogy zaklatni fog.
2023. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
10) alakulhat az ember, de ha kap egy rakas szerencsetlenseget azzal mit kezdjen. Annak terapia valo, nem kapcsolat.
2023. ápr. 17. 14:52
 16/30 NTBS ***** válasza:
100%
Engedd el.
2023. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
17%
Hányszor teszed fel még ezt a kérdést? A megszállottja lettél vagy mi?
2023. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Múlt szerdán ismerkedtem egy harmincas sráccal.Szimpatikus,értelmes,de este,mikor hazaértem,pont ez játszódott le.

Nem vettem fel azonnal, nem néztem bele a Facéba,jött a szemrehányás.Sőt,azt akarta,hogy munkámmal kapcsolatos tennivalómat is halasszam el,legyek vele másnap egész nap.

Na,itt lett vége,kb másfél nap után.Megírtam,ne keressen sehol.Szerencsére megértette,de azért tiltottam mindenhonnan.Kedvem kissé elment az ismerkedéstól.

Neked is ezt kell tenned, ha nem akarsz lelki zsarolást,cirkuszokat.

2023. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha azt érzem, hogy valaki szenvedni fog, meg nekem nem felel meg olyan formában a másik, ahogyan megismertem, hanem várnék arra a változásra, milyen lesz a terápia után, az kevésbé red flag? Keress tovább, biztosan találni fogsz olyat, aki megfelel az elvárásaidnak, jobb esetben te is az övéinek és ne fontolgass valamit, amit már most “elcseszettnek” érzel.
2023. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%
Le kellett volna szopnotok egymást, azzal mindkettőtökben sok feszültség szabadult volna fel.
2023. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!