Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg “férfiak” miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg “férfiak” miért keresnek maguk mellé szép nőket? S miért fikázzák az átlag, csúnyább nőket?

Figyelt kérdés
Mi okuk van rá?
júl. 5. 21:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
A melegek jelentős része mentálisan keveréke egy férfinak, egy nőnek és egy gyereknek. Nem jó kombináció.
júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szóval voltál egy olyan meleg sráccal aki fikázta a lányokat. Pusztán emiatt gondolod azt, hogy akkor ez általában igaz lenne a melegekre? Miért csinálsz így? Képzeld csak el, hogy fordított esetben hogy nézne ki: sétálnék egy hetero sráccal és megfigyelem, hogy őrá x dolog jellemző és ezután felteszek itt egy kérdést, hogy a hetero srácokra miért jellemző x. Ugye, hogy milyen hülyén nézne ez ki?
júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem o volt az elso ilyen. Tobb meleg munkatarsam volt es mindegyik a nőket fikazta.
júl. 28. 23:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes helyen dolgozhatsz. Már kíváncsivá is tettél engem (komolyan). De még ennek ellenére sem lesz ez igaz az állításod, mert én sosem csinálom azt amit a meleg munkatársaid.
júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem akartalak megbantani, sem teged, sem mas meleget. Sok meleg baratom van, tobbszor felfigyeltem ra h ocsaroljak a noket. De az a bulis story nagyon kiidegelt mar, azert tettem fel a kerdest. Nyilvan nem mindegyik ilyen
júl. 28. 23:31
 16/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem. Bár akkor egy kicsit másképp kellett volna megfogalmazni a kérdést. Rólunk már amúgy sok olyan legendát lehet hallani, hogy nem igaz. És a sok után már nem kicsit idegesítő még ezt is kapni mint általánosítást. A közelmúltban nem egyszer tettek fel provokatív kérdést, pont olyanokat amik azt állítják rólunk, hogy nőgyűlölők vagyunk.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


A fenti kérdésnél én is válaszoltam.


Milyen terület ez? Azon gondolkozom, talán vannak munkahelyek amik a rosszabb fajtákat vonzzák oda. Érdekel, hogy milyen az a munkahely.

júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!