Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azokhoz szól a kérdésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akikről nem tudják a barátaik/családjuk hogy a férfi nemi szerv is izgatja őket, hogyan élitek ezt meg?

Figyelt kérdés

júl. 6. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen természetesen .....nem kell azt nagy dobra verni.
júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim és a családtagjaim tudják, amire nem kíváncsiak, arról nem kérdeznek, ha pedig van valakim, akkor ugyan úgy a felől érdeklődnek, hogy boldog vagyok e, mint egy normális, hetero kapcsolat esetében
júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az elso mondja. Diszkreten kezelem a dolgot.
júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Igazából semmi különös,ugyanúgy mint bárki más.Mondjuk amikor haverokkal strand után zuhanyoztunk és felállt nekem,mondtam,hogy a meztelenség,meg a meleg víz az oka,de lehet,hogy sejtették,nem tudom.
júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jani Belucci ***** válasza:
86%
Hát az, hogy konkrétan neked a f*sz jön be egy pasin, az teljesen magánügy.
júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem verem nagy dobra. Semmi közük hozzá, biszex vagyok amúgy. Nem is túl elfogadóak e téren de ez nem is érdekel. Kapcsolatot csak csajjal tudok elképzelni, pasival nem. Szeretem a ciciket, a puncit, a szép lányokat, de közben fent vagyok meleg szexpartner keresőn is. Van is 2 állandó szexhaverom akiket ha kedvem tartja alaposan leszopok majd meg is dugnak. Közben vannak alkalmik is néha. Mindez nem látszódik rajtam, nem vagyok csajos. Mondjuk haverokkal nem megyek közös öltözőbe pl mert akkor fix hogy rájuk felállna a léc
júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten. Engem egy sikeres vállalkozó szop szombat délelőttönként, amíg a feleség a pedikűrősnél a gyerek pedig uszóedzésen van.
júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
nekem csak az tetszik, amikor élvez a pasi. heteró vagyok, de jó nézni ahogy kilövell a sperma.
júl. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak az tudja akivel néha együtt vagyok
júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!