Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért zavar valakit, hogy én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar valakit, hogy én csak barátkozom vagy csak online beszélgetek?

Figyelt kérdés

Fent vagyok romeón.

Mivel szociális fóbiás vagyok, így nem szeretek csak online beszélgetni.


Mégis van pár ember, aki folyton rám ír, hogy minek vagyok fent.


Mégis miért zavarja őket ez?

Van olyan, amelyik időnként rám ír, majd miután közlöm vele, hogy nem szeretnék tőle semmit, akkor elkezd gusztustalan stílusban beszélni velem.


tegnapelőtt 04:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nemcsak a Rómeón van így,hanem szinte mindenhol. Többek között itt is,a Gyakorin.

Három értelmes, normális emberrel is írogattam, beszélgettem itt,de két ,max három hét után eltűnt mindegyik. Nekem nincs semmilyen fóbiám,de velük nem egy helyen éltem, ezért volt az írogatás a megoldás.

Nyilvánvaló, hogy legtöbben szexet keresnek és ezért vannak fent mindenhol, "csak " írogatni ma már nem sokan akarnak.

Az, hogy gusztustalanul beszélnek, az pedig őket minősíti, ebbe nyugodj bele.Ez az igazi énjük, amit sokszor mézesmázos szavakkal,álérdeklődéssel takargatnak. Aztán van, akinél célt érnek, lefektetik és ki lehet pipálni...És mennek tovább ágyról ágyra.

Erre sajnos egy végleges megoldás lenne, a totális záróra mindenki felé.Viszont nagyon nehéz nekünk magányosoknak,akik egy jó szót sem kapnak szinte senkitől.

Ezért is könnyű minket átverni ...

tegnapelőtt 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 steven95 ***** válasza:
100%
Mindenképp írd ki fejlécbe hogy "csak beszélgetni/barátkozni". Innentől kezdve ne legyen egy szavuk sem. Nyugodtan használd arra a profilod amire szeretnéd, minden jogod megvan hozzá. Igen sajnos amikor rájönnek hogy elveszett a remény hogy potenciális kufirc legyél, akkor kiadják a dühüket rád, ezt el kell engedni. Tudom jó beszélgetni is ha összejön, jól esik a léleknek. Ha kiírtad fejlécbe akkor szerintem egyáltalán ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ill. kezdd mindig az üzit a céljaiddal feltüntetve, így biztosítva hogy a legelső körben tisztázódnak a dolgok, nem tűnik maszatolásnak, s tényleg elmehet a fenébe az aki ezután is egy értetlen kuki.
tegnapelőtt 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Le kell tiltani oket
tegnapelőtt 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is csak beszélgetni akarok/barátkozni. Hosszú távon egy kapcsolat érdekel, de az csak akkor fog tartós maradni ha a szexen kívül más is érdekel a másikban és ez fordítva is igaz. Mert egy ponton a szex el fog laposodni, és akkor mi marad?

Ezért beszélgetek emberekkel, hogy olyan valakit találjak aki barátom is nem csak az akibe beledugom/belémdugja és emiatt elolvadunk egymástól 3 hónapig aztán annyi.

A barátsághoz sok beszélgetés és sok szerentse kell hogy kialakuljon. Legalábbis szerintem.

tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbben fel sem fogják, hogy ezeken az oldalakon ismerkedni, barátkozni, beszélgetni is lehet. Nem véletlen, hogy az opciók között ott szerepel a "Friends" is, mert van, aki barátságot keres, csak ezzel nem igazán foglalkoznak, és így viselkednek vele, ahogy itt leírtad. Én is voltam fent, és amikor megkérdezték, mit keresek, még fel voltak háborodva, minek vagyok ott, ha nem akarok szexelni. Viszont azt szűrtem le, hogy kb. lehetetlen is csak simán beszélgetni valakivel.
tegnapelőtt 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Online mindenki csak b**ni akar
tegnapelőtt 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma már egy csak " Friend " sokkal nagyobb érték,mint egy szupcsi-kapcsi párkapcsolat.

Persze, ha igazi és emberi barátság, mert akkor tartós,nem szexközpontú és megértő.

Sokkal nehezebb egy ilyen barátot találni,ezért akinek van ilyen, az nagyon becsülje meg és örüljön neki ! Nehogy akkor jöjjön rá, ki volt és mit jelentett, ha egy szupcsi-kapcsiért leépíti,aztán később hiába keresné már...


# 1

ma 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!