Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Online beszélgetés-ismerkedés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online beszélgetés-ismerkedés. Velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nos, ismerkedésről van szó és azt vettem észre, hogy elég sokan akikkel úgymond elkezdtem ismerkedni egy idő után mindig kérdezik, hogy mi bajom van illetve - ha velem semmi, akkor biztosan velük van baj stb, mert nem nagyon írok rájuk, van hogy ignorálok és hogy ezáltal én nem engedem azt, hogy megismerjenek.


Egyszerűen nem érzem azt, hogy akit még személyesen nem ismerek, azzal minden nap kelljen beszélgetni.

Bár a jelen helyzetre lehetnék tekintettel, mivel most még kerülöm a személyes találkozást... viszont erőltetettnek érzem és van, hogy nincs kedvem visszaírni sem, pedig alapvetően akár érdekelhet is a személy.


Nem tudom mit tegyek, mert ha erőltetnem kell valamit, akkor úgy érzem, hogy az nem normális... és ezzel a mentalitással már mondhatni elég sok emberkét elengedtem.


Régen más volt... aki bejött és írt nekem, majd meg vesztem az örömtől, hogy ÍRT!! Most... minden olyan semleges. Annyira sajnálom.


26/f



2020. máj. 5. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem beleuntál az egészbe, kiégtél az online ismerkedéstől. 25f
2020. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
😔
2020. máj. 5. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is beleuntam, nincs ebben semmi. Beleuntam az emberekbe, az meg ritka mint a fehér holló, hogy eljussak valakivel oda, hogy napi szinten beszéljünk, így nem írok már senkinek.
2020. máj. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Legnagyobb részükkel nem is lehet mit kommunikálni. Kimerül náluk a mekkora, mit csinálnál és hasonlóakban. Utána viszont nincsen mit megbeszélni, akkor nyilván ennyi sajnos.
2020. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyemmeg :) Semmi baj nincs veled szerintem, csak nem mozgatnak a kommersz beszélgetések. Semmi sincs ezekben, amik miatt másnap úgy kelsz fel, hogy szinte fizikailag kívánod, hogy írjon, és csak lesed a kijelzőt, hogy mikor jön már tőle valami. Velem még van ez így, csak egyre ritkábban. Tudom magamról, hogy szükségem volna érintkezni, ismeretséget, később barátságot kötni, vagy még tovább menni, de már az elején a sok sallang miatt megcsömörlök. Nagyon rég volt már, hogy online kezdetekből valami személyes legyen.
2020. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

40f/A

Pár napos beszélgetés után, ha valaki nem akar találkozni, teljesen természetes hogy kiég a dolog. Ezen nincs mit csodálkozni.

A találkozó nem kell hogy egyből szex legyen.

2020. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó mostanában nem (vírus miatt), de én úgy szoktam ismerkedni, hogy egy hetet adok a személyes találkozóig maximum. Ha addig nem akar a másik találkozni, akkor hagyom az egészet.

Nem kell az első találkozón szexelni, egy kávézás, sütizés belefér. És egy fél órás személyes találkozóból, beszélgetésből több minden kiderül, mint a hetekig tartó levelezésből.

Bár már én is hanyagolom az egész ismerkedést, a normális emberek nagy része már lelépett a társkeresőkről.

2020. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!