Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez azt jelentené, hogy kezdek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy kezdek beleszeretni?

Figyelt kérdés

Szóval: van egy srác, ismerjük már egymást x ideje, de még sosem találkoztunk. Láttuk már egymást képről, és nekem bejön külsőre, valamint a beszélgetésekből körvonalazódott személyisége is, ami szintén szimpatikus. Szerintem én is tetszem neki, meg én is szimpatikus vagyok neki, mert ő is szokott engem keresni. Én mindig várom, hogy írjon. Mindig izgatottan lesem a messengert, mikor ír már, és tök boldog vagyok attól, ha ír. :) Ha nem ír, akkor is mindig rágondolok. Illetve úgy érzem, rosszul esne, ha mással is beszélgetne, mintha egy kis féltékenység lenne bennem. Nem hiszem, hogy mással is beszélget, de félek rákérdezni, mert nekem rosszul esne. :( Szerintetek kezdek belehabarodni? Igazából én sem tudom, mit érzek.


24F



2020. ápr. 13. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nyilvánvaló. :) Szurkolok nektek!
2020. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! hajrá
2020. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A szerelem a sok személyes találkozásból fakadó közösen eltöltött idő eredménye.Màr,ha kialakul szerelem.
2020. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. ápr. 13. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leirtakbol ez nagyon annak korvonalazodik. Szurkolok, hogy sikeruljon! Eloben nem terveztek osszefutni?
2020. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne, de még nem beszéltünk róla :) és köszi :)
2020. ápr. 13. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges, h kezdenek érzéseid lenni iránta. Ha találkoznátok személyesen akkor derülne ki, h valóban így van, v csak egy általad idealizált karakterbe szerettél bele...
2020. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kovpet ***** válasza:
81%
A személyes találkozót szerintem is minél előbb meg kellene ejteni, mert amúgy csalódás lehet a dologból. Egy ember közelsége teljesen más mint a karaktereit olvasni. A gesztusai, a kémia, ezeket a net nem adja vissza. Külön pech a mostani helyzet...
2020. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha elfogadsz egy tanácsot egy lánytól..

Minél előbb találkozz a neten össze szedett srácokkal. A netes ismerkedés egyik csapdája, hogy túl idealizálsz valakit ès a valóság nagyon is eltérhet. Rengeteg randit öltem bele mire megleltem a páromat 😁 de a sok levél váltás találkozó nélkül időpazarlás.

Jelen vírus helyzetben a helyedben megdumálnék egy online videó hívást. Több mint a semmi és nem álomkèpet fogsz kergetni.😉 Ha pedig ott is szimpatikus akkor tudni fogod, hogy érdemes-e kivárni a szemèlyes találkozót. 😊

Mindenképpen nyertél az ügyön, hiszen valljuk be az elejènél egy kapcsolatnak nincs is szebb időszaka...

2020. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!