Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jelentene gondot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelentene gondot a különböző anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy fiúval, aki szintén komoly párkapcsolatot keres, már kb 1 hónapja beszélgetünk szinte minden nap és már többször is találkoztunk és nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak (nekem nagyon tetszik a személyisége is, nem beképzelt).


Az első személyes találkozó után bejelöltük egymást és a facebookos/instás képei alapján jóval gazdagabbnak tűnik, mint én - pl évente többször is utaznak távoli egzotikus helyekre is, elég drága autóik vannak, drága hobbijai stb. (Mi a családdal nyaralni sem szoktunk, mert nincs rá pénzünk.)

Attól tartok, hogy nem tudnék neki megadni mindent, nem tudnám elvinni olyan drága távoli helyekre vagy nem tudnék neki különleges dolgot adni és félek, hogy ez nem működne. Nagyon megkedveltem, megszerettem, de mióta megtudtam, hogy milyen gazdag, azóta eléggé elbizonytalanodtam, hogy lenne-e jövője ennek a kapcsolatnak.


(Én 22 éves vagyok, ő pedig 18.)



2018. máj. 5. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Az gondolom nem opció, hogy elmondod neki ezt a félelmedet.
2018. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire sem jelentene gondot. Tőled nem anyagi dolgokat vár, hanem szerelmet, amit meg is tudsz adni. De ha zavar ez a dolog megemlítheted neki, ha amúgy bejöttök egymásnak biztosan megoldjátok.
2018. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem a lány dolga, hogy drága helyekre vigye a barátját. Ha szeretitek egymást és biztos támaszt nyújtasz neki, akkor nem lesz gond.
2018. máj. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

#3

Két férfiről van szó.

2018. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
homoszex kategoria! Olvassatok mar az istenert.
2018. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Igaz én hetero vagyok, de ugyanilyen cipőben. Mi sem mentünk nyaralni anyagiak miatt, sőt nekem a kapcsolatom a családommal sem mondható igazán meghittnek. Összejöttünk, a beilleszkedés nehézkes volt. A párom elfogadott, anyós is örült, nem gondolt semmi rosszat. Viszont após és a húg.. teljesen azt hitték, hogy egy csóró kiscsaj aki pénzre utazik. Kb 3 év után jött rá bármit csinál mi együtt maradunk. A húg a mai napig gyűlöl, de szerintem már csak azért is, mert most már nem csak ő van lány a családban 😉 Mára após is megkedvelt, segít mindenben és támogat így 4. évben.

Szóval szerintem a szerelemben nem számít az, hogy sok vagy kevés, nem azt fogja szeretni benned. A semmiből/ kevésből te is tudsz majd idővel sokat csinálni, csak fejleszd magad és tanulj.

2018. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tudja magáról, hogy kivételes helyzetben van és úgy ismertétek meg egymást, hogy nem tudtátok ki mennyire gazdag. Ő nem az anyagiak miatt lenne veled, hanem azért, mert szeret, nyugodj meg! Ha gondolod személyesen fel is hozhatod neki a témát, hogy ilyen félelmed van.
2018. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

(#7-es vagyok)

Amúgy meg az a "különleges dolog", amit adni tudsz neki az a szereteted, odafigyelésed, törődésed! És ez a legnagyobb!

2018. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
A szerelemben ez egyáltalán nem fontos. Miért kell nézni a másiknak a pénztárcáját. Miért pénztárca alapján választunk párt (utána úgyis közös kassza lesz, mert együtt fogtok lakni, élni.) ; miért nem azt nézzük, hogy kivel vagyunk lelkileg, meg külső vonzalmilag kompatibilisek? Legalábbis jó esetben ezeknek kéne számítania; és nem a pénznek; nem a pénz fog összetartani két embert -talán. Én olyan emberrel nem jönnék össze, aki az anyagi dolgokból határozza meg,szűri le; hogy összeillenek-e. Szerintem emiatt normális kapcsolatban,- ha két ember tényleg megszereti egymást - ; nem kéne számítania.
2018. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

*mármint emiatt nincsenek konfliktusok, ha két ember beleszeret egymásba.


És az testileg-lelkileg; külsőleg-belsőleg.


Bár nem tudom, mi az általános vélekedés az anyagiakkal kapcsolatban.

2018. máj. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!