Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jelentene gondot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jelentene gondot a különböző anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismerkedtem egy fiúval, aki szintén komoly párkapcsolatot keres, már kb 1 hónapja beszélgetünk szinte minden nap és már többször is találkoztunk és nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak (nekem nagyon tetszik a személyisége is, nem beképzelt).


Az első személyes találkozó után bejelöltük egymást és a facebookos/instás képei alapján jóval gazdagabbnak tűnik, mint én - pl évente többször is utaznak távoli egzotikus helyekre is, elég drága autóik vannak, drága hobbijai stb. (Mi a családdal nyaralni sem szoktunk, mert nincs rá pénzünk.)

Attól tartok, hogy nem tudnék neki megadni mindent, nem tudnám elvinni olyan drága távoli helyekre vagy nem tudnék neki különleges dolgot adni és félek, hogy ez nem működne. Nagyon megkedveltem, megszerettem, de mióta megtudtam, hogy milyen gazdag, azóta eléggé elbizonytalanodtam, hogy lenne-e jövője ennek a kapcsolatnak.


(Én 22 éves vagyok, ő pedig 18.)



2018. máj. 5. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
* ami van,azt az emberek, a párok megosztják egymással.
2018. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


(a félreértés elkerülése miatt: azért bizonytalanodtam el pl, mert így nem tudnánk olyan helyekre menni közösen, ahová ő jár és félek, hogy ez "kiábrándítaná", de a válaszaitok tényleg segítenek, szerintem megbeszélem vele.)

2018. máj. 5. 15:59
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Hát de akkor menjetek pl ne hetente bulizni ő minden héten egyedül; hanem menjetek két hetente; de együtt; és akkor ő csak kéthetente megy; de akkor az "üres" hét utáni héten viszont már együtt tudtok menni:) Mert ő meghozza érted ezt pl. És akkor nem hetente fizet egy belépőt, hanem kéthetente kettőt. Vagy nemtom. (Még nem olvastam el a kérdés kifejtését, meg a többi válaszokat. A magamén kívül még az e fölötti komit.)
2018. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, szerencsére a másik oldalról. De szerintem épelméjű ember senkitől nem várja, hogy erején felül adjon meg valamit (aki meg igen, az egy önző r*hadék). És ettől senki nem lesz kevesebb.

Nekem vannak barátaim/ismerőseim mindenféle anyagi körülmények között, és soha egy pillanatra nem jutott eszembe ezért bárkit jobban/kevésbé szeretni. A szeretet az ember adja és kapja, nem a pénze.

2018. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugimár! Ha szeret leszarja hogy menyire vagy gazdag. Legyél ápolt és csá.
2018. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon különböző anyagi háttérrel rendelkezünk a barátommal, mondjuk nálunk én vagyok az idősebb és az anyagilag jobban álló.

Semmi gondot nem okoz ez, igyekszem tanítani a barátomat és megadni neki a lehetőséget, hogyan keressen pénzt, hogyan érezze magát fontosnak.

2018. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyreszt az a szulei penze, nem az ove. Ahogy kirepul, valoszinuleg a penzcsapot is elzarjak a szulok. Az en szuleim az atlagnal jobban elnek, igaz nem gazdagok, de miota lediplomaztam es lett munkam egy fillerrel sem tamogatnak. Ugyh sztem ezen ne aggodj. Neked am sem dolgod semmi anyagit nyujtani neki. 24/F
2018. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok kérdező, hogy mi lett végül. :)

Nekem megoszlik a tapasztalatom. Nem származom gazdag családból, olyan közép rétegnek mondanám. Az exemék régen milliárdosok voltak, nagyon nagyon sokáig. Jelenleg is gazdagok, csak nem annyira. Sajnos ahogy összeköltöztem a párommal kiderült, hogy: lusta, elkenyeztetett kis gennyláda, minden függő (alkohol, számítógépes játék, minden). Úgyhogy ezer szakítás és könyörgésére megbocsátás után végleg otthagytam, mert akármit próbáltam, egyre roszabb lett.


Jelenleg a párommal együtt élek. Igazi nagy ő :). Ő jóval többet keres, mint én, de jelenleg még tanulok is munka mellett és építgetem a karrierem. Nálunk ez sosem okozott problémát, mert nem az égből pottyant az ölébe, hanem megdolgozott érte és mire én is végzek, hasonlóan jól fogok keresni. Most is kereshetnék, de jelenleg a tanulmányaim és a karrierem építése fontosabb, mint a pénz. Pl én soha nem engedném, hogy ilyen-olyan drága ajándékokat vásároljon nekem bárki is. Nagyon jó életünk van, de sem ő, sem én nem szórjuk a pénzt. Inkább kirándulgatunk, együtt vagyunk, mint hogy korfura repkednénk, főleg mert 2,5 év alatt egyszer tudtunk elmenni egy hétre nyaralni a tengerhez, mert elfoglaltak vagyunk. 😕 Néha jobb lenne többet együtt lenni, de mindkettőnknek a munkája a hivatása, ez van.

2018. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!