Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bennetek mit vált ki, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek mit vált ki, hogy a mostani 18as Nemzeti Konzultáció teljes hatálybalépése azt jelentené, hogy a szivárvány családok Magyarországon nem jöhetnének létre soha?

Figyelt kérdés

[link]


A 9es pont azt írja: "Egyetért-e Ön azzal az alapértékkel, miszerint a gyermekeknek joguk van anyához és apához?"

Ami egyértelműen kizárja a képből az azonos neműeket a család fogalmából, vagyis eléggé homofób kinyilatkoztatás. Elsőre talán nem is tűnik annak, de ha jobban végiggondoljuk, akkor beláthatjuk, hogy ez kizárná az lmbtq törekvések végső céljait (házasság, gyerek, család)...

Értem én, hogy már nem elég, hogy van ellenségünk, kell egy "megoldás" is, de miért vesznek bele egy egyértelműen gyűlölet keltő pontot?

Szerintetek ezt a "felmérést" feltudják használni bármilyen formában később homofób célokra? Van egyáltalán bármi haszna ennek, vagy csak feleslegesen pazarolják mind a pénz, mind a papíranyagot?

A "Papa-Mama-Gyerekek csupa szív szeretet" hozzáállás nem is lenne, úgy egyébként olyan szívbemarkoló a melegeket nem támogató emberek számára, ha nem zárnák ki vele a csonka családokat is az Igaz Család címszó alól, miközben lassan válás több van, mint házasságkötés... Hogy hogy nem tér ki erre a rétegre jobban ez a már-már vicc kategóriás "körlevél"?

Miért nem próbálják meg tágítani a család jelzőt és teremtenek élhető, biztonságot adó környezetet gyermekek ezreinek, ahelyett, hogy tovább szűkítenék a fogalmat, hogy csak még több ember akarjon elmenni külföldre?


(És vannak egymásnak ellentmondó kérdései a konzultációnak.)



2018. nov. 8. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szemét mocskos banda a jelenlegi kormányunk, és az összes "keresztény" NER-vitéz.
2018. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Hozzánk még nem jött meg így nem is tudom milyen kérdéseket tartalmaz.


Vidéken élek és sajnos nálunk nagyon magas a xenofóbia.. itt tökéletesen működik az ellenségképpel való riogatás, a gyűlölködésre buzdítás. Sajnos nagyon mélyen vagyunk és ez az emberi jogokat lábbal tipró banda még mélyebbre taszít minket.


Őrületes ami ebben az országban megy, elszomorító! És az a legijesztőbb, hogy nem csak a vezetés, hanem az őket támogatók is olyan szemellenzőt viselnek, hogy az valami elképesztő.


Politikai haszna az ő szempontjukból nyilván van ennek, felmérik, hogy mi az a retorika ami még ősznépileg elfogadható és nem vált ki túl nagy ellenszelet, így garantáltan nem égnek majd meg a 19es és a 22es kampány során.

Ez egy nagyon jó közvéleménykutatás.. és nyilván nem a visszaküldött levelekre alapoznak, hanem a reakciókat figyelik. Működik a propagandaminisztérium.. ne aggódj.. van még lejjebb!

2018. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"A 9es pont azt írja: "Egyetért-e Ön azzal az alapértékkel, miszerint a gyermekeknek joguk van anyához és apához?"


Ami egyértelműen kizárja a képből az azonos neműeket a család fogalmából, vagyis eléggé homofób kinyilatkoztatás."


Az azonos nemű párokat nem most, hanem már 5 évvel korábban, 2013-ban egyértelműen kizárták jogilag a család fogalmából, Alaptörvénybe foglalva a szándékos megkülönböztetést és kirekesztést.

A család fogalma a törvényi definíció szerint: "család a természetes személyek érzelmi és gazdasági közösségét megvalósító olyan kapcsolatrendszer, amelynek alapja egy FÉRFI és egy NŐ házassága vagy egyenesági rokoni kapcsolat, vagy a családbafogadó gyámság”.


A törvényalkotók célja nem hogy a család fogalmának tágítása lett volna, hanem éppen ellenkezőleg, a szűkítése és annak egyértelművé tétele, hogy minden ettől eltérő "családot" ne illessenek meg azonos jogok, kedvezmények, juttatások.


[link]

2018. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ki akartam már írni valami hasonló kérdést. Egyre jobban azt érzem, hogy szorul a hurok, és kezdem azt vizionálni, hogy lassan nem csak az előnyökből nem részesülünk, hanem "büntetni" fogják azokat akiknek nincs 3 gyereke. Azonban nekünk nem is lehet. Akkor most mi van?

Én már most érzem a munkahelyemen. A közvetlen munkatársaim nagycsaládosok. Nincs vele bajom. De már most ott tartunk, hogy az éves szabadságom nagy része még mindig benn van, mert nekik egyrészt sokkal több van, másrészt sokszor vannak táppénzen a gyerkőcök miatt. Ez persze teljesen érthető, hisz ha menni kell akkor menni kell. De most már ott tartunk, hogy egyesével kell kivennem a szabimat, mert az ünnepek előtt- után, iskolai szünetben stbstb nekem esélyem sincs kivenni pár napot. De még ezzel sincs gondom. Persze a családi adókedvezmény miatt mindenki sokkal többet visz haza mint én. De még ezt is lenyelem. Azzal viszont van bajom, hogy folyamatosan azt hallgathatom, hogy miattam fogy a nemzet és szégyelljem magam amiatt, hogy nincs legalább három gyerekem. (persze melegként nem lehet, örökbe fogadni meg ne lehessen szerintük se. Akkor most hogy?) :(

2018. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Az egy dolog hogy a kormányunk nem szent de megnyugtatlak egyik sem lenne az.

Viszont szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló hogy esetlegesen tiltó listások legyenek az lmbtq-s törekvések.

Szivárvány családok...megvagytok húzatva?Értem én hogy melegként is szeretnétek teljesíteni a zsigeri ösztönöket csak éppen ez minden lenne csak hasznára nem válna az emberi létnek.


Igen egyébként igazad van tényleg több a válás mint a házasságkötés de mutass már fel kérlek bizonyítékokat arról hogy ez azonos neműek között más lenne?Ha még arra sem vagy képes hogy meglásd hogy a válások nagy része is társadalmi ideológiák,elégtelen gazdasági táptalaj illetve kulturális beidegződés végett történik akkor most mégis mit vársz?Az idióta liberális mozgalmak és a média olyan a valóságot meg sem közelítő "Role model eket" állítottak amiket csak filmek kitalált világában létezik...és csodálkozol hogy sok a válás?

Azt tudtad hogy az azonos neműek között nevelkedő gyerekek sokkal nagyobb százalékban hajlamosak önkárosító tevékenységre vagy épp öngyilkosságra?Gondolod hogy véletlen?

Belegondol itt bármelyik liberális vagy szexuális kisebbségi hogy annak a gyereknek milyen élete lesz?Segítek...szar.A probléma mondjuk ott kezdődik hogy rengeteg ember már az élethez is inkompetens de nem hogy gyereket nevelni...persze megcsinálják mert hát örökíteni kell a géneket nem?Élet cél nem?Baromság.

De ha még az átlag hetero párok nagy része se képes gyereket nevelni te tényleg elhiszed hogy egy meleg pár képes lenne gyereket nevelni ami már önmagában sem egyszerű...de igazad van tetőzzük ezt még a társadalomnak az evolúciónak meg az alapvető biológiának ellentmondó dilemmákkal...a siker...garantált.

Itt nem arról van szó hogy fuj fuj melegek utálunk titeket.Az egész lmbtq egy kicseszett ideológiára épül amit az élet folyamatosan megcáfol...tegyük már félre az érzelmeket csak egy pillanatra és fussunk már át rajta racionálisan mert ez az egyetlen ami megmenthet minket a tényleges kipusztulástól.Nincs elég szar így is?Minek kell még ez is?

2018. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

5,

"Azt tudtad hogy az azonos neműek között nevelkedő gyerekek sokkal nagyobb százalékban hajlamosak önkárosító tevékenységre vagy épp öngyilkosságra?Gondolod hogy véletlen?"


Persze, hogy nem véletlen.. hiszen ha egy embert csak gyűlölni tudnak azért aki, akkor az nyilvánvalóan előbb fog a halálba menekülni az őt üldözők elől. Nem gondolod, hogy az uszítás és a gyűlöletkeltés kontra produktív?


Másrészt pedig, egy gyerek felneveléséhez törődésre és szeretetre van szükség, az pedig nemtől független dolog.

2018. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy egy fideszes akkor is hazudik, ha kérdez:)
2018. nov. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

baromira nem érdekel a fidesz nemzeti konzultációja

örökké meg nem lesznek itt, a végén úgyis mind börtönben fogják végezni a milliárdos lopások miatt

2018. nov. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

5, majd ti, fajtiszta magyarok elszaporodgattok

kell is, mert a fideszeseket nem fogja örökké eltartani az EU

mi meg majd elköltözünk más, normális országba, ahol a gyereket nem arra nevelik hogy piszkálja azt akinek két anyja vagy apja van

2018. nov. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kovpet ***** válasza:
100%
A nemzeti konzultáció egy semmi, az nem tud hatályba lépni, nincs jogkövetkezménye. A kormánynak (sajnos) most is megvan minden felhatalmazása arra, hogy jogszabályokat hozzon anélkül is, hogy a lakosság mindenféle sajtcédulára tenne X-eket. Ettől nem kell félni, csak sajnálni lehet azt a sok pénzt, ami megint elment erre.
2018. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!