Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mindig én tartom életben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én tartom életben a beszélgetést illetve próbálom erőltetni, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Grindrn van kinn arcképem, nem is egy.


Sokan rám írnak Budapesten, köztük akár nagyon jó pasik is meg mások is.


Szinte mindig úgy alakul, hogy ha ő ír rám előbb, akkor is rövid idő után én húzom a beszélgetést.

Van, hogy az indításnál még több sort ír, nem-egy két szót, hanem bővebben.

Utána ahogy halad a dolog rövid idő után én kérdezek többet, én írok többet, én erőltetem.


De ugyanígy van a találkával is.


Azt gondolhatná az ember, hogy a testképcsere után nem tetszek neki már annyira (nem vagyok izmos). De bőven van akivel találkozunk utána, szexelünk.

Viszont mindig én erőltetem, mindig én írok, én próbálok jobban beszélgetni, én keresem az alkalmat.


Elég rossz érzés, hogy én teperek mindig. Nem kevés emberrel volt már így.

És sok biztos nem lerázni akar, mert van akivel találkozunk végül. Illetve először ő ír rám Grindrn.



2022. márc. 7. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor valami csak van, ami miatt elmegy a kedvük, de ha már ennyire nyomod magad egyszer jó leszel.
2022. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 StevenUp ***** válasza:
100%
Mert te akarod jobban
2022. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.

Nem megy el, mert akkor nem találkoznánk utána mégis. Többekkel is találkoztam.


2.

Lehet, hogy én akarom jobban, de mégis ő írt rám először. És azért nem hiszem, hogy nem jövök be annak akivel mégis találkozunk utána. Nem ?

2022. márc. 7. 13:38
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Minek teszel fel kérdést, ha mereven elutasítasz minden opciót?

Utálom az ilyen embereket.. plusz egy indok.

2022. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mit utasítok el mereven? Azt ami tényszerűen nem úgy volt.


Nem érdekel, hogy te mit utálsz, de elég komoly gondok lehetnek veled, ha valaki nem hagyja kétségbe vonni a tényeket és te azt utálod.


Nem utasítok el minden opicót, de ami nyilvánvalóan nem igaz azt igen.

2022. márc. 8. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Erőszakos és kibírhatatlan vagy. Kevesen szeretnek olyan emberrel beszélgetni, akinek saját igazán kívül más nem létezik.
2022. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok erőszakos és kibírhatatlan? Miért? Azért mert nincs igazad és megírom. Nem te vagy akkor esetleg az?

Kevesen szeretnek? Ez a te álláspontod és ki akarod vetíteni másokra, arra amit a kérdésben írtam.

2022. márc. 10. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

6. válasz volt az első hozzászólásom, és a feljebb írt üzeneteid alapján írtam.


Szeretném hangsúlyozni, hogy a kérdést TE írtad ki, hogy választ kapj egy problémára. Ha nem érdekel mások véleménye, feleslegesen írtad ki, mert csak felhúzod magad és veszekedés lesz. Ha viszont képes vagy elolvasni amit mások írnak, átgondolni vajon miért írják (már többen is) és képes vagy tenni a problémák ellen, azt a tudást a párkeresésben is kamatoztathatod.

2022. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Sajnos én is így vagyok, muszáj írnom, témát feldobnom.
2022. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!