Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány hosszabb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hosszabb szexuális tartalmú levelezésre sikerült már itt partnert találnod? Vagy amiből online kapcsolat alakult. De általános beszélgetésnél több volt.

Figyelt kérdés
Milyen hosszúak voltak ezek?

2023. jún. 6. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem sikerült egy sem,pedig sokakkal beszélgettem,de az ordenáré stílus,ami itt megy privátban,szóval ezeknek a beszélgetéseknek a vége szinte mindig tiltás.Nem igazán lehet beszélgetni,mert mindenki nyomul,képet kér,vagy a faxát akarja mutogatni.
2023. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Évente 1-2 biztosan.

Jelenleg is van. Képeket is kaptam többször.

49/ f.

2023. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hosszabb alatt legalább több hónaposra, vagy évesre gondolok.
2023. jún. 6. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-4 ilyen volt. Nem csak szexel kapcsolatban beszélgetünk, hanem általánosságban bármiről, de ez is téma időnként. Két emberrel találkoztam is közülük, az egyikkel csak barátilag, a másikkal pedig szexkapcsolat lett.
2023. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen "49f" privátozókon meg csak nevetek,amikor tini csajokra privátoznak,hogy "fiatalos". Nemrég egy a face profilt is elküldte kéretlenül... Ja,fiatalos,szerinte,nekem meg nincs apakomplexusom. Szóval a kérdésre válaszolva itt max 8-10 üzi és megy a partner a levesbe :))
2023. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sok, akkor van vége amikor képet kérnek vagy hasonlo.. nem véletlenül anonim oldal..
2023. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Réggebben volt 2 nő akikkel 5-7hónapig levelezgettünk ami vegyesen volt benne szex és sok minden más is ! Mostanság senki ilyen
2023. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt egy rövidebb egy fétis mentén, de 1-1,5 hónap után elhalt... (F)
2023. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt még nem sikerült, de majd ahogy az élet hozza majd kiderül. 30 éves Férfi
2023. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!