Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lesz egy nő jó szerető? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy nő jó szerető? És egy férfi?

Figyelt kérdés

Pl: Én nem annyira szeretem az orális szexet. Attól még lehet belőlem jó szerető, vagy egy pasi azért keres nőt hogy az mindent és bármikor meg tegyen neki.

Nők és ti mit vártok el a pasitol nem csak szex terén..



2022. aug. 19. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Attól lesz jó egy szeretői kapcsolat ha ugyan azt akarják, megkapják egymástól amire vágynak, ez mindenkinél más. Én is épp keresek, nem egyszerű. 42F
2022. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Én is meglennék az orál nélkül csak kevés az ilyen nő.

F

2022. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

-Ha meg tudod adni azt a másiknak amit keres. Ha nem szereti az orált akkor te vagy az igazi neki.

- Tudtok egymásra időt szakítani.

-Nem kérdezel és nem vársz többet mint ami ehhez a műfajhoz feltétlenül kell!

2022. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Legfőbb, hogy jó legyen a házassága a férfinak, biztos ne akarjon többet, és egyezzenek a szexuális igények.
2022. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Szeretőt vagy Prostit azért kérésnek mert otthon valamit nem kapnak meg


Ha meg tőled se akkor nem fog sokáig tartani

2022. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SaJt01 ***** válasza:
84%

Attól hogy amikor intim együtt lét van, akkor ott vagy a másikkal.

Nem gondolsz semmire a szobán kívül, teljesen át adod magad, nem is neki, hanem így az egész helyzetnek.


Hagyod hogy átjárjanak az érzelmek és az intimitáson keresztül kifejeződjenek. Hagyod hogy testben és lélekben egyesüljetek. Nem gondolkozol hogy így vagy úgy hogy lenne jó, csak átadod magad a szándéknak hogy szereted a másikat és azt akarod hogy boldog legyen. Legalább arra a kis időre ne létezzen senki a másikon kívül. Teljes, egyhegyű szeretet.


Érzelmek nélkül el lehet szórakozni, de olyan az, mint az alkohol mentes sör. Az aktusnak az érzelmek megélése ad tartalmat. Ezért vannak lányok oda a meg nem értett bölcsészekért, nőiesebb férfiakért. Ezek a jegyek azt mutatják hogy az illető kapcsolatban van az érzelmeivel, nem nyomja el őket teljesen. A túl nőiesek meg azért lehetnek visszataszítóbbak, mert nincs szerkezet ami tartja az ílletőt. Őssze vissza fújja a szél, súlytalanok a szavai és a tettei. Mihez lehet azzal kezdeni?


Érzelmek nélkül, elfojtott érzésekkel, nincs igazán bizalom, ugyan nincsen rajtatok ruha, de mégis takargatjátok magatokat. Bizalom nélkül nem lehet teljesen feloldódni, van feszültség. Pedig pont ez lenne a lényeg hogy minden feszültség levezetődjön.


Véleményem szerint, a jó emberrel már csak egy légtérben lenni is sokkal kielégítőbb mint a legvadabb szexuális álmok megélése. Amikor van szeretet, szerelem, elfogadás akkor sokkal apróbb, finomabb dolgok is több jelentőséget hordoznak. Szimplán egymás mellett feküdni, megölelni a másikat, megérinteni. Teljesen új mélységeket kapnak ezek a hétköznapi dolgok. Szerintem ez a meg vadult szex kultúra a valódi szeretet hiányából fakad. Mi másért kell kikötözni és csapkodni egymást az orgazmusért? Vagy mi egyéb. Ha ezt akarja két ember meg élni akkor semmi gond, érezzék jól magukat. Csak kívülről, nekem úgy tűnik mintha nem lennének ott az alapok amire az együttlét szerintem ideális esetben épül. A megfelelő emberrel minden magától értetődó. Ami meg nem világos, arról egyáltalán nem probléma kérdezni.


Szerintem ez teszi a jó szeretőt. Hogy szereted a másikat, szeretnéd hogy boldog legyen és ez a cselekvésed vezérfonala amikor együtt vagy vele. Hogy az ő boldogságának örülsz és ebben keresed a kielégülést. Ezért értelmetlen váltogatni a párokat. Hogy ilyen kapcsolat kialakuljon két ember között az időbe telik. Sokkal felszabadítóbb, kielégítőbb egy ilyen este, mint ezer másik 'vadidegenekkel'.


És ez nem csak üres duma, hogy a másik lefeküdjön veled, hanem hogy tényleg így, szét feszíti a melkasod a szeretet, meg a vágy hogy a másik boldog legyen.


Mindezeken túl, van életed. Nem a másik a központja a létezésednek, meg vagy egyedül is ha épp úgy van.

2022. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Abból lesz jó szerető, aki szerelmes abba az emberbe, akivel szexel.
2022. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
A szerető akkor jó, ha tapasztalt és odaadó.
2022. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
csak adni nem szereted, vagy kapni se?
2022. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!