Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok! Valóban a meleg fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valóban a meleg fiúk a legjobb "barátnők"?

Figyelt kérdés
júl. 6. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mert bár nőies felfogásuk van, mégsem rendelkeznek a nők elviselhetetlen tulajdonságaival.

Én imádnék egy ilyen meleg “barátnőt”

júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teljesen mindegy nekem a másik neme vagy identitása, ha jófej, akkor jó barátok leszünk.
júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül de valóban kedvesek
júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 "nők elviselhetetlen tulajdonságaival" mik ezek?
júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igaz
júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
barátom nővére direkt lehajolt a látóterembe a második találkozásunkor mikor vettük le a cipőnket mikor bemutatkoztam barátom szüleinek, szerintem tesztelte hogy tényleg meleg vagyoke, mostanáig rejtély miért csinálta, de miután megismert jobban később már nem csinálta.. úgy tettem hogy nem láttam
júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!