Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki egyszerre keresztény és homoszexuális?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 19:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
13%
Ma inkább csak olyan létezik, hogy valaki hombár és mellé kereszténynek mondja magát - amikor az érdeke úgy kívánja.
2021. aug. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó? Én Pl római katolikus családban nőttem fel, és egy jó ideig jártam templomba, kb 25 éves koromig, amiatt nem járok azóta, mert egy volt középiskolai rendőr osztálytársam annyira túlbuzgó keresztennyé vált, előtte nagyon belemerült a hungarizmusba, hogy konkrétan rám írt, hogy beszéljek a pappal, hátha tud segíteni a melegségemen.... Én meg mondtam neki hogy tökéletesen össze egyeztethető..
2021. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
81%
32: az Istenhitedet nem vitatom el, és azt sem, hogy ő a hajlamod miatt téged kevésbé szeretne. De hogy "tökéletesen össze egyeztethető" lenne azt hagyjuk, mivel a Bibilia bűncselekményként tekint rá.
2021. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
33: Én meg mivel nem voltam szemellenzős, és jártas vagyok a pszichológiában, és a pszichológia számos pozitív előnyt ír le a harmonikus házasságról vagy párkapcsolatról, így azt gondolom, hogy ha én megtudnám tenni a jövendőbeli páromért, hogy beteg ágya mellett virasszak, és nem csak akkor legyek mellette, mikor fényesen ragyogva él, akkor nem lehet olyan bűnös dolog egy másik férfival együtt élni...
2021. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
16%

Én meg a vallásról beszélek nem pszichológiáról.

Amúgy ha annyira nagyon harmonikus párkapcsolat lehetne nem tudom miért ilyen magad az öüngyilkossági ráta, persze gondolom nyilván az intoleráns hetetók miatt... sokatmondó, hogy egy gyökér mihazánkos titeket képes öngyilkosságba kergetni.

2021. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
19%
*magas
2021. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!