Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki egyszerre keresztény és homoszexuális?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 19:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
A mai helyzetben igen. Nyisd ki a TV-t.
2021. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%

Mivel ez egy hajlam, létezhet.

Olyan nem létezhet, hogy lelkiismeret furdalás nélkül kiéli, és kereszténynek vallja magát.

2021. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
A keresztény nem egyenlő azzal, hogy tökéletes, tehát létezik.
2021. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Miért ne lehetne?

Attól még, hogy valaki homoszexuális, lehet hite, vallása.

2021. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
86%
#2: de nagyon is létezhet, sokan vannak így a világban.
2021. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ahogy vannak keresztények akik kevertszálas ruhát is viselnek.

2021. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
14%
Vallásos,jobboldali konzervativ meleg vagyok..Ahogy nagyon sok rejtőzködő barátom is..Akik nem akarjuk hogy a baloldal kirakatba rakjon az LMBTQ propaganda miatt..Miattuk kell rejtőznünk..
2021. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%

Jó kérdés.


30 éves vagyok. Apám lengyel volt, anyai ágon, meg anyai nagyapám kántor-tanító volt, de 3 évnyi szovjet hadifogság után, végül orosz tanárnak iratták be, így aztán lemondott matematika-fizika szakos tanári pozícióról, meg elvégezte a falusi iskolai pozicióhoz a marxista egyetemet. A nagyapám apósa református lelkész volt.


Apám úgy mondd, újra meghitté tette a karácsonyt, behozta a római katolikus hitet. Én körülbelül gyerekként is éreztem, hogy meleg vagyok, pedig ideális családban nőttem fel. 3 generáció együtt élt egészen 12 éves koromig, aztán 15 éves koromra félárva lettem apám halálával.


12-13 évesen tudatosult bennem a melegség, egy sor jelzés akkor várt világossá, hogy miért nézegettem velem egykorú fiúkat a strandon vagy férfiakat. Miért akad meg a szemem a férfimodelleken a szemem a magazinokban.


Ennek ellenére volt egy szakasz életemben, mikor nem jártam templomba, viszont 14-16 évesen egy 2 évvel fiatalabb lánnyal jártam akivel egy hittanos csoportban jártunk, de első év után éreztem, hogy nem az igazi, aztán ő dobott ki.


Utána gondolkodtam szerzetességen, de természetesen minden meg volt közben is kisvárosomban, olvasgattam a témában szép és szakirodalmat, néztem a fiúk klubbolt a Cool tévén.


Sokáig tartott az is, hogy kimondjam a teljes nevemet és azt hogy meleg vagyok ezt együtt..


Aztán érettségi utolsó 2 évében szakközépiskolában azért fogadtam el magam és mondtam el itthon, mert egyrészt leszbikus osztálytársnőmet is kiközösítették, és kipletykálták a kisvárosban. Plusz én is szerelmes lettem egy kamus netes fickóba, akivel nem lett semmi..


Azóta bűntudat nélkül élem meg a dolgokat, talán a tartós kapcsolat hiánya miatt érzem magam bűnösnek, de sokat segített az elfogadásban mondjuk Birtalan Balázs könyve a melegekről, ő volt az első katolikus meleg mozgalmár, aztán jött Perintfalvi Rita majd James Martin Sj meleg és katolikus közösség hídépítésről szóló könyve is.


Amúgy igazából amit racionális kereszténységnek találok, az inkább az unitárius, de fura mód még a gnoszticizmusban is látnék jó dolgokat, no meg a reinkarnációban is hiszek..

2021. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Nem a baloldal miatt kell rejtőzködnöd, te idióta, hanem a homofób moslék Fidesz-KDNP miatt!
2021. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
8%
Kedves 9-es,rengeteg baloldali és jobboldali baráom van,s hidd el a baloldaliak többsége cigány-meg melegellenes s mocskosul rasszista..Beszélgess el egy DK-sal..Papíron demokraták.Gyakorlatilag a panelproli szavazójuk tele van előitélettel..Nem egy baloldali barátom hozzám vágta mar hogy nekünk b.ziknak/ezt így mondta/ kötelező balra szavazni..Miért lenne kötelező A jobboldali barátaim többsége többdiplomás budai polgári értelmiségi mint Ungár Péter..Semmi bajuk a melegekkel..Teljesen elfogad ak..Szóval kedves kilences ne te akard megmondani kire kell szavaznom..Az ellenzék aneonáci homofób Jobbik seggét nyalja..Ennyire sz.rja le a melegeket..S én pont ezért fogok a Fideszre szavazni rengeteg meleg barátommal jövőre..
2021. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!