Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek felett itt gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek felett itt gyakran ítélkező keresztények szűzen házasodtak meg?

Figyelt kérdés

Mielőtt néhány méltán alacsonyra értékelt kedves fórumozó azzal vádolna, nem vagyok meleg...


Viszont a napokban, illetve elmúlt hónapokban gyakran olvastam, hogy egyesek milyen undorral ítélkeznek a homoszexuális emberek felett. Talán még Istentől is bitorolni próbálják az ítélkezés jogát. Ez tegnap különösen előjött egyik kérdésnél, ahol nem csak engem, de egy ateista hetero nőt is az a "vád" ért, hogy meleg katolikus férfiak vagyunk.


Felmerült bennem, hogy ti kedves ítélkező elvileg keresztény emberek, szűzen mentetek férjez, szűzen vettétek el feleségeteket? Mert a paráznaság az paráznaság, teljesen mindegy, hogy két férfi vagy egy férfi és egy nő követi el azt. Pál apostol egy szinten említi ezt a bűnt függetlenül a részt vevő felek irányultságától.


Ha szűzen házasodtatok, mentesek maradtatok a szexuális bűnöktől, még a maszturbációtól is, akkor az egy rendkívül szép és erényes dolog. Talán akkor van jogotok illő módon megfedni a másikat, sőt saját példátokkal irányt mutatni. Viszont ha nem, s így pont olyan súlyos bűnöket követtek, követtetek el, akkor milyen jogalapot láttok mások kárhoztatására azon bűnökért, amiknek ti is pont úgy részesei vagytok vagy voltatok?



2020. dec. 18. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos a te agyad nem képes felfogni, hogy mekkora butaságokat zagyváltál össze.
2020. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnos választ nem kaptam tőled. Te szűzen házasodtál meg?
2020. dec. 18. 08:22
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Melegedik a vallás témakör. Teljesen elmentek otthonról neked, hogy naponta több ilyen kérdést felteszel?
2020. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyetlen ilyen kérdést se tettem még fel, de köszönöm az értékes és hasznos választ, ment is a piros pacsi :)
2020. dec. 18. 08:35
 5/16 A kérdező kommentje:
Direkt tettem a kérdést vallás kategóriába, nem tudom melyik elmebeteg jelentette....
2020. dec. 18. 08:35
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem házasodtak szűzen. Ma is szűzek. Azért nyomják ezt, mert irigyek azokra akik szeretnek szexelni és van tökük is hozzá, hogy ágyba vigyenek egy nőt.
2020. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Van tökük szexelni, ágyba visznek egy nőt. Akkor nem homokosok ugye?
2020. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Leveltetu ***** válasza:
68%
Véleményem szerint senkinek sincs joga megitélni egy másik személyt. Véleményt lehet nyilvánítani de ítélni nem. Mindenki rendelkezik a saját élete feletti döntésekről és azok következményeiről. A gond az, hogy ezt elfelejtik az emberek, ugyanis berogződött az életük során az a tulajdonság, hogy mindig a sajat véleményuk az igazi (tipikus kijelentés, hogy "Mindenki hüje, csak én vagyok repülő"). Mindenki foglalkozzon a saját életével, tegyen rendet a maga dolgaiba majd utána mondjon véleményt másról.
2020. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Bár tényleg vannak itt elszomorító válaszok a melegekkel kapcsolatban, de ezt a kérdésfelvetést bugyuta "odapirításnak" tartom. Eddig is tudtuk, hogy vannak álszentek. Nem veszem magamra, amit az ilyenek mondanak. Meleg 24F.
2020. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Vallásosnak tartom magam

Másképp.

Fölösleges feszegetned ezeket a határokat a Biblia több hejen ellent mond saját magának is

Szüzen szült Mária, mikor egy másik "fejezetben" arról szól hogy itt vannak testvéreid és anyád.... Bátya Nővére Húga öccse is volt Emánuelnek-Jézusnak.

2020. dec. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!