Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki egyszerre keresztény és homoszexuális?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 19:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok. A második bekezdésemben úgy akartam fogalmazni, hogy nem lehet rámondani egy emberre, hogy minden témában bal-, vagy jobboldali, hiszen szerintem nagyon kevesen vannak azok, akik csakis kizárólag az egyik oldalhoz tartoznak és minden kérdésben csak velük értenek egyet.
2021. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
10%
Kedves 20-as,csak annak a statisztikának hiszik amelyiket én hamisítom..De kérlek csatolj be egy hivatalos statisztikát hogy a jobboldal kevésbe elfogadható..Szerintem nincs ilyen...Még a Librisz sem csinált...Jobboldali vidéki srác vagyok,itt azt tapasztaltam a jobboldaliam elfogadóbbak..A baloldaliak között itt több a DK-s..Ők meg brutálisan homofóbok,meg rasszisták..Amit mrg a jogász srácra irtál nem állja meg a helyét..Amennyiben valakit fenyegetnek akát életveszélyesen is akkor feljelentést tehet..Jó a becsületsértés itt nem állt meg..De ha valaki azt írná ha megtalál megöl,akkor ezért a rendőrség már vizsgálódik..Az embereknek tisztába kéne lenni milyen kötelességeik meg jogaik vannak mert a neten meg a jogszabályokba sincs az hogy valaki anonim..
2021. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy nem hiszel egy statisztikának sem, mert azokat könnyű manipulálni. Sajnos ez így van, de szerintem van egy határ, amit ezzel sem tudnak átlépni és én ezeknek a statisztikáknak hiszek. Te dolgod, hogy te hogyan tekintessz rájuk.

Olyan nem mondtam, hogy a jobboldal kevésbé elfogadható. Viszont nagyobb arányban vannak jobboldaliak között olyanok, akik nem elfogadóak, mint baloldaliak között.

Lehet, hogy a környékeden a „DK-sok” homofóbabbak, de statisztikailag és logikailag is egyértelmű, hogy a jobboldaliak közt több a homofób.

Tudom, de őt nem fenyegette meg halálosan senki, csak a becsületsértést lehetne ráfogni az illetőre, ha nem lenne anoním az oldal (mondjuk még úgy is nehezen), de így semmit. Mellesleg engem fenyegettem már meg halálosan ezen az oldalon jobboldaliak (kicsit sokat írkálok a politika kategóriába), de fenyegetésen kívül is kaptam már olyan üzeneteket, amiket nem tudtam hová tenni (tudom, hogy nincs miért, de írtak már olyan üzenetet, amiért majdnem elsírtam magam, pedig egyáltalán nem vagyok az a tipus). Még nem coming-outoltam, nem szeretném pereskedni, vagy feljelentést tenni, túl körülményes lenne, úgyhogy egyelőre tűröm az ilyeneket.

2021. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

A kereszténységet ne keverd össze az egyházzal.

Az egyház dogmatikus szabályrendszer szerint működik, de a kereszténység az csak egy eszme, lényegében élni és élni hagyni az alapja és a szeretet. Az eszmeiségben nincsenek nemek, szexualitás stb.

Szóval bárki bármilyen lehet és egyben keresztény, ha önmagát és mást nem bánt.

2021. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 everlight ***** válasza:
87%
Az Istenhit nem egyenlő azzal a gyűlölet propagandával amit a papok,magukat kereszténynek hazudó pártok mondanak.A biblia a szeretetre és az elfogdásra buzdít,bár én ateista vagyok,de szerintem nem attól lesz valaki keresztény hogy templomba jár
2021. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
12%

22-es!

Állításaidat maguk az "elfogadó" libernyák-melegek igazolják, teljes mértékben!

Nem hajlandók még csak elgondolkodni sem azon, amit írtál, pedig szerintem mindenben igazad van! Nekik van egy beléjük tuszkolt "elvrendszer", amitől egy tapodtat sem hajlandók eltérni! Ezért szoktam rájuk használni a liberálfasiszta kifejezést!


Amúgy Te is egy idealista lehetsz, aki reméli, hogy a másik oldalon is vannak hasonlóan gondolkodó, másokat nem ellenségnek néző, gondolkodó egyéniségek! De azért túlságosan ne remélj!

2021. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
75%
26-os, arra panaszkodsz, hogy nem hiszünk nektek, közben ócsárolva a mi gondolkodásunkat. Miért tartod te magad fennebbvalónak nálunk? Nem kell mindenkinek elfogadni azt, amit te mondassz, ahogy neked sem muszáj elfogadnod azt, amit én, vagy mi mondok, mondunk.
2021. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 De La Cruse ***** válasza:
74%

Nincs.

Olyan van, hogy azt hiszi magáról, hogy keresztény miközben olyan szexuális életet él amiről az ige úgy beszél, hogy utálatosság.

Személyes beszélgetésekre van szükség Istennel. Őszinte imákra, igeolvasás és elkezd helyre állni lassacskán minden.

2021. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%

28-as, bár ilyen egyszerű lenne. :D

Tapasztalatból mondom, hogy ezen változtatni nem lehet. Legalábbis én akárhogy próbáltam, mármennyire akartam sehogy sem sikerült. Megpróbáltam mindent. Nem gondoltam rá, tagadtam, imádkoztam, mentálisan- és fizikailag is bűntettem magam, kizártam magam a saját életemből, de egyik sem volt hatásos. Mára már többé-kevésbé elfogadtam magam. A vallásról lemondtam. Képtelen vagyok azt tisztelni, isteníteni, aki szerint ránk halál, majd örök kín vár, azért, mert ő így akarta.

2021. aug. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!