Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként csak én tartom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként csak én tartom nagyon gusztustalannak az megcsonkított transzokat?

Figyelt kérdés

Láttam videókat műtétekről és hogy hogyan néz ki utána a "nemi szervük". Egy hatalmas gusztustalan sebhely marad ott örökre, semmiben sem hasonlít a puncira, nem tudom ki nyúlna hozzá. Láttam elfertőzött, parazitákkal teliket is.


Szerintem a nemi szervvel nem szabad játszani. A hormonkezelés még jó, főleg ha serdülőkor előtt befejezik. De a péniszt hagyják békén egészségügyi, kényelmi és esztétikai okokból. Több hetero férfinek jön be az utóbbi, miért nehezítenéd meg magadnak a párkeresést?


2021. jún. 30. 13:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

el nem tudom kepzelni, hogy milyen lehet a vaginabol kialakitott futyi.

De nem is vagyok kivancsi ra.

2021. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Transz embereknek a legmagasabb az öngyilkossági rátájuk, és ennél magasabb azoknak akik átestek ezen a műtéten. Életük végéig hetente 2x tágitani kell vibrátorral az új szervüket különben összeforr a seb. Tájékoztatni kell őket ahelyett hogy bátorítanánk a műtéthez.
2021. jún. 30. 15:01
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

A helyesen diagnosztizált és kezelt (hormonok) transz embereknek az öngyilkossági arányuk csökken, műtét után viszont tényleg statisztikailag megnőnek a számok. Feltételezem egy szerv elvesztése miatt, ami lelki traumát és visszafordíthatatlan csonkítást eredményez, egy jobb és szebb jövő reményeiben. De az alapvető szuiciditás szerintem maga a diszfóriából ered ÉS túlnyomó részben a társadalom el nem fogadásából, kirekesztéséből adódik. Jah és nem vibrátorral illetve nem életük végéig kell tágítani.


(Mellesleg már a hormonkezelés előtt tájékoztatják a transz nőket hogy mire vállalkoznak, mi mivel jár. És ez teljesen az ő testük az ő döntésük. Senki nem bátorítja őket)

2021. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Én szívesen járnék transz pasival, aki tudna szülni, így lehetne családom. :D Aktív vagyok amúgy is, nekem nem lenne gáz, ha nincs pénisze.
2021. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
utolsó wtffff:DDD akkor már mé nem nő XDXD
2021. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Ez itt a homoszexuális kategória, mi a férfiakat szeretjük.

Ami kis videót mutattál, egy horrorisztikus munka teljes igénytelenséggel amit a környezetben is lehet látni.

Ezt nem kéne ösze keverni egy európai orvossal.

Ki mit akar a testével semmi közünk hozzá, mint ahogy neked se.

Mielőtt megcsinálnak Európában egy ilyen műtét sorozatot anyi engedély és anyi vizsgálaton kell átesni hogy ezzekel a részletekkel hidd el tisztában vannak amiket te említesz.

Törödj a saját magaddal és szexualitásoddal.

2021. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
#14 szerintem nem ér meg ennyi lepontozást, ugyan nem sokan, de vannak transz férfiak között, akik a terhességet vállalni tudják és akarják. De sokaknak eltávolítják a méhet a hormonkezelés alatt, mivel elv. tesztoszteron növeli a méhrák esélyét, idk. Meg nyilván férfi identitással, ha végre elértél egy férfi testet, kinézetet, nem sokan akarnának egy olyan folyamaton végigmenni, amire némelyek úgy tekintenek, hogy szükséges az igazi nőiség megtapasztalásához...szóval vannak egyszerűbb módjai a családalapításnak
2021. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, miért nézegetsz melegként transz nők puncijáról képet? Mire jó neked? Kb olyan mintha én kaki szexes videót néznék, hogy hányingerem legyen... de pont emiatt nem nézek... tudod a tévén is van 101 csatorna, vannak streaming oldalak, stb... lehet váltani....
2021. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Félig meddig laikusként az öngyilkossági rátáról szóló kutatásoknál nem lehet, hogy azoknál akik a műtéten esnek át azért magasabb a ráta mert eleve erősebb diszfófia esetén választ valaki műtétet? Nem biztos hogy a műtét maga az oka.


Egy kutatásnál mindig érdemes komolyan elgondolkodni azon, hogy mi ok-okozati összefüggés és hogy mi az, ami simán csak korreláció.

2021. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!