Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, nektek is gusztustalan és offos az ilyen?

Figyelt kérdés
Mikor valaki a profilján kb kiírja hogy csak menj, dugd meg vagy hagyd hogy orálisan kielégítsen és kész. Nekem az jár a fejembe, hogy milyen igénytelen lehet ha így kiírja hogy csak ezt akar. Nektek mi a benyomás ilyenkor? Meg mikor kapok pl rómeón üzenetet amin csak a segge van rajta és hogy nem ugrok-e át. Sorolhatnám. De csak én vagyok úgy vele, hogy SOHA nem mennék ilyenhez?
2020. szept. 25. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy egyedül, ezért töröltem magam onnan. Inkább szexpiac, mint komoly társkereső...
2020. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is gáz, de hát azt csinálnak amit akarnak. :) Én magamon kívül még nem sok embert láttam homik között, akik zárt párkapcsolatban éltek volna. Mindenki nyitott poligám kapcsolatokra vágyik, legalábbis én ezt tapasztaltam. A monogámia szerintem nagyon ritka ebben a kisebbségben. Ez mondjuk szerintem szomorú, külföldön nagyobb arányban vágynak a tartósabb kapcsolatokra, de gondolom ez a házasság és örökbefogadás miatt is lehet.
2020. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos sokan az ilyen emberek miatt vannak negatív véleménnyel a melegekről...
2020. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem azt mondom hogy bárkit bármikor.De volt olyan akit megsajnáltam és orálisan kielégítettem.Rendes volt de nem talált senkit.


Néha szégyellem is magam ez miatt pedig neki legalább örömet okoztam.De ez amit te írsz, ez tényleg undorító.

2020. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert az az opció amikor talizol valakivel, aki normálisnak tűnik, tudtál is vele beszélgetni privát üzenetekben, majd a találkozón előrántja a farkát és durr bele? Az sem jobb. Aki kiírja hogy csak egy gyors szex, az legalább vállalja hogy mit akar, és nem fűzöget, és nem adja ki magát másnak
2020. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért na, legyünk őszinték, van, amikor csak egy jót szexelni akar az ember. Ez miért is lenne annyira ciki? Ne legyünk már álszentek, hogy itt mindenki, nemtől, kortól, élethelyzettől és nemi identitástól függetlenül kizárólag komoly, harmonikus kapcsolatban, a partner alapos megismerése után hajlandó a szexre.

Az, hogy valaki leírja a vágyait, az nem igénytelenség. Az igénytelenség az, amikor bárkivel, csak farka legyen...

Az ismerkedés mikéntje meg egy más kérdés. Szexpartnert is lehet kulturáltan keresni, és nem úgy, hogy odaba** egy képet a retkes farkáról, meg a szőrös s*ggéről.

2020. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

10 évvel ezelőtt nekem is nagyon undorító volt ez,

De megtapasztaltam hogy egyáltalán nem igénytelen emberek teszik ezt, hanem akik megunták a napokon keresztül tartó báj csevejt és mégse jön össze semmiféle találkozó.

Mert megijed, kamus, stb..

Nekem így lett kapcsolatom.

2020. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen,az ilyennek a szívében érzelmi sivatag van.ösztönlény!
2020. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is vagyok kanos néha. Ki nem...? De ettől még normálisan ismerkedek. Persze leírom, hogy most és mire keresek, de nem így... Normálisan is lehet ezt.
2020. szept. 25. 12:12
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gusztustalan.

A szex érzelmekről is szól, az első benyomás és a szimpátia sokkal fontosabb, mint egy formás segg vagy farok.

2020. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!