Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan bekuljek ki magammal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bekuljek ki magammal?

Figyelt kérdés

Eloljaroban tudni kell rolam, hogy 19 eves srac vagyok, eddig eletvidam termeszetunek mondtam magam. Nemregen a kivancsisagom urra lett rajtam, es oralisan egyutt voltam egy nalam 18 evvel idosebb ferfival. A korosztalyomban nem talaltam olyat, aki kello megertessel fordul ahhoz, hogy tapasztalatlan kivancsni fiukent ki szeretnek probalni nehany dolgot. Ez a ferfi pedig ilyen volt. Azota viszont onmarcangolasba kezdtem, es erosen buntudatot erzek. Ugy erzem, hogy elromlottam, es elertektelenedtem emiatt.

Most azt erzem, mikor megyek az utcan es latok mondjuk sikeres embereket, hogy basszus, ok tuti sokkal erkolcsosebbek es emiatt elment az onbizalmam a tanulastol is. Gyerekekkel szerettem volna eddig foglalkozni, de azt erzem, hogy amiert ilyet csinaltam, sosem lehetek tiszta ember. Peldaul mint a tanítók.

Mit gondoltok errol, tul tudok ezen jutni valahogy?



#bűntudat #megbánás #gusztustalansag
2017. szept. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
A sikeres emberek, főleg ebben az országban egyáltalán nem erkölcsös módon lettek sikeresek. Ha ennyire rosszul érzed magad emiatt az viszont valszeg azt jelenti hogy "kíváncsi heteró" vagy. Különben örömet éreznél.
2017. szept. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, ebben igazad van, es erre gondoltam mar en is. Azzal probalom magam vigasztalni, hogy azert ez nem 14-15 eves koromban tortent meg, ennyi idosen mar valamennyire belefer az ilyen. Inkabb csak a partnerem kora az, ami miatt nagyon mardos a lelkiismeret furdalas. Azt hittem, hogy jol jarok, ha egy tapasztaltabb ember mutatja meg, hogy milyen is ez a dolog. Nem tetszett, es mondhatnam, hogy le van tudva annyival, hogy kiprobaltam de nem jott be es lapozok. De nem tudok sajnos lapozni. Nem erzem most magam meltonak, hogy peldaul gyerekek kozott mozogjak, es gyerekekkel foglalkozzak. Mert akik ilyen korokben mozognak, azok nem csinalnak ilyeneket (vagy nem tudunk rola).
2017. szept. 7. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ne ostorozd magad! Az nem jó. Én meg azon sajnálkozom. Hogy nem voltam nyitottabb és nem fiúztam.
2017. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező! Egyáltalán nem kell ezen aggódnod, minden ember követ el olyat, amit aztán megbán. De neked nem kell! Ezt tetted és? Kíváncsi vagy/voltál erre, semmi para. Ha tetszett, máskor is tedd! Ne ostorozd magad, nincs okod!!!
2017. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Az amúgy hülyeség amit fentebb írnak, hogy egy meleg nem érezhet bűntudatot. Az első élményem után én is úgy éreztem magam mint egy darab sz@r. Egy undorító mocskos dögnek éreztem magam, hogy többé már nem vagyok szűz. De pár hét után ez elmúlt, és amúgy meg meleg vagyok és azóta már tök természetes, hogy fiúkkal ismerkedek. És amúgy meg nincs ebbe semmi szégyellnivaló, és nem kell senki orrára kötni. Ha te tudnád, hogy hányeg hány sikeres embert ismerek, akinek titokban szeretője van, meg ilyen olyan mocskos dolgai vannak... de ugye mindenki annyira szent, amennyire azt a látszatot kelti. Ne higgy a szemednek, ettől amit tettél sem kevesebb, sem értéktelenebb nem lettél! Ahogy írták, ha tetszett, akkor hajrá éld meg a vágyaid, legyél boldog, fogadd el magad úgy ahogy vagy és ne akarj változtatni magadon senki kedvéért és amiatt se ostorozd magad, ami te vagy :) pacsi :D
2017. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én utáltam magam az első után. Szóval ne ijedj meg. Amúgy meg azt mondom, hogy idő kell. Megoldódik ez. Nem kell emiatt feladni a terveidet.
2017. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha mondjuk korodbelivel lettél volna akkor nem lenne ilyen bűntudatod?
2017. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!