Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől van az, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egyre nehezebben bírok magammal?

Figyelt kérdés
18 éves passzív, meleg srác vagyok. Még nem volt senkim, se kapcsolat, se semmi, és ez eddig nem is nagyon zavart. Azonban mostanában mikor Budapesten utazok reggelente, annyira felizgulok egy csomó helyes 20-30-as pasi láttán, hogy alig bírom magam türtőztetni. Elég visszafogott vagyok, de annyira megkívánom őket, hogy egy eszméletlen jót szexeljünk...fogalmam sincs, hogy hogyan állíthatnám le magam valahogyan. Attól félek, hogy egyszer csak már teljesen megkívánok valakit, és leszólítom őt egy menetre.

2015. okt. 7. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
a kérdésedben a válasz."18 éves passzív, meleg srác vagyok. Még nem volt senkim."
2015. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Azért van mert, meleg vagy. Néha nekem is szokott ilyen lenni. Nincs ezzel semmi baj. Én azt tartanám furcsának, ha nem történne meg.


19/f

2015. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

figyu haver :D én hetero srác vagyok, és ugyan ezt érzem csak egy-egy fullos buxa láttán :) semmi probléma ezzel, működnek a hormonok, csak neked a többséghez képest eltévedtek, de ez van, attól még alapvetően nem különbözöl másoktól, minden kanos ifjú srác ettől szenved, csak legfeljebb nem mindenkinek ugyan az a vonzalom tárgya :)


keress valami palit, aztán hajrá,

itt is lehet,

legtöbb esetben a szórakozóhelyeken elég hamar le lehet szűrni, ha egy srác homi. még én is látom csomószor.

2015. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan úgy vagyok mint te, néha másra sem tudok már figyelni csak a sok vonzó srácra körülöttem...és hogy bárcsak én is csinálhatnám valaki hozzájuk hasonlóval :) 22/f/m
2015. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kovpet ***** válasza:
87%
De édi :)
2015. okt. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
:)
2015. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Aranyos lehetsz :D

21/F

2015. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ti hol láttok vonzó pasikat? Lehet az én mércém túl magas...:D
2015. okt. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj, nem vagyok egy adonisz de 22 cm a farkam ha érdekel ;)
2015. okt. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Köszi,tegnap már kaptam egy péniszes képet és egyáltalán nem érdekelt.:D A 22meg nekem már sok.:D
2015. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!