Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől van az, hogy egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy egyre nehezebben bírok magammal?

Figyelt kérdés
18 éves passzív, meleg srác vagyok. Még nem volt senkim, se kapcsolat, se semmi, és ez eddig nem is nagyon zavart. Azonban mostanában mikor Budapesten utazok reggelente, annyira felizgulok egy csomó helyes 20-30-as pasi láttán, hogy alig bírom magam türtőztetni. Elég visszafogott vagyok, de annyira megkívánom őket, hogy egy eszméletlen jót szexeljünk...fogalmam sincs, hogy hogyan állíthatnám le magam valahogyan. Attól félek, hogy egyszer csak már teljesen megkívánok valakit, és leszólítom őt egy menetre.

2015. okt. 7. 22:13
1 2
 11/18 ftf1983 ***** válasza:
Tombolnak a hormonok :D
2015. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a helyzetem, de én az elsőt szigorúan szerelemből szeretném és az aktív érdekel. Meg nem a szex, inkább az, h odamenjek és elhívjam randizni. De nem tudhatom, h nem e egy bunkó, ítéletes, rasszista stb állat e a személy. Még akk is, ha rohadt cuki:3

19/m/f

Ui:van pár srác, aki megnéz, de mi az már, amikor egy srác a csaja kezét fogva stíröl?

2015. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

utolsónak: asszem ezt hívják úgy, hogy "bi-kíváncsi" :-PP


A kérdezőnek:

hátja, elég normálisnak tűnik amit leírsz:-))

nekem rómeó által volt az első, de nem volt annyira ideális, mert hát nem éppen mély szerelem volt.

De: az alkalmi szex is jobb mint a semmi.

Sajnos nem tudom, élőben hol lehet naponta meleg-ismerkedni a korosztályodban, vagy akár az enyémben.


Talán menjél el egy melegbuliba, a kéthetente szervezettek (van néhány nem ugrik be a nevük) szerintem nívósabb embereket vonz, mint egy mindenéjjeli Alterego buli.

Itt biztos megvannak:

[link]


De a lényeg, hogy védekezz (Gumi, síkosító!) Ha nagyon cuki a srác, de BB-t akar, ne menj bele!

(nem csoda, h a Rómeón külön rublika van erre)

2015. okt. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne is mond. Én aktív szerepre vok kíváncsi és már huszonéves vok, de ugyanez van. Mondjuk nekem a fiatalabbak is bejönnek. A kék szem a legnagyobb gyengém. Annyira sok a helyes fiú. :) Sajna én nem vok az.
2015. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordul :D Néha észrevétlenül takargatnom is kell a dolgokat xD De érdekes, amint leszállok a vonatról, vagy buszról, el is múlik a felajzottság. Egy nyugatabbi országban lehet, oda is mennének hozzád, vagy Te odamehetnél :) Örülnél neki?
2015. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már 20 vagyok paszívként és semmise volt :D olyan fiús vagyok mint állat xd nem a baba fajta inkább a pasis fajta :D megtudlak érteni, full ugyanez, én is szoktam tartani attól, hogy valakit leteperek a nyilvanosság előtt xd csak mert valaki annyira tetszik :D vissza tartani nem fogod tudni magad az biztos :D ezen csak egy megváltó aktív segíthet :D akire rá is gerjedsz akkor aztán irgalmazzanak annak a szegény aktívnak :'D bár nekik gondolom ez csak jó, ha valaki annyira felpörög, hogy konkrétan minden megeröltetés nélkül húzná magát kéjlécre :D vagy tépné le a gatyáját és mélytorkozna stb :D ez ilyen, én se vagyok ilyen, de már nehéz mit tenni
2015. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mindig fura, hogy sokan nem találnak partnert, akivel szexelhetnének, amikor egy rakás aktív van, aki nagyon szívesen segít a passzívok vágyait kielégíteni :D
2015. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz 17#-es :D partner az van, de olyan aki szivvel lélekkel segítene az már szerintem már nem annyira :D pont az a lényeg, hogy azt egészen lelki szinten nyugtasson és hogy a passziv teljes bizalommal átadhassa magát :) én ezt igy gondolom, van valami szép abban ha valaki odaadhatja valaminek a szüzességét :)

16#-os voltam :D

2015. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!