Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért megy nehezebben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy nehezebben?

Figyelt kérdés

Korábban, ha kivertem, akkor kb. 1-1,5 percig tartott, míg elmentem.

Nemrég (pár hete), van barátnőm (ő az első), akivel még nem feküdtünk le, "csak" petting volt eddig. Ha egymást kényeztetjük, akkor szokásosan 1-1,5 perc alatt "elmegyek" (akkor is ha a barátnőm nem is ér hozzám, ugyanis annyira felizgulok, attól is, hogy őt kényeztetem).

Na és most jön, az érdekes rész, ugyanis amióta együtt vagyunk és otthon csinálom magamnak (miközben rá gondolok), akkor hosszú perceken keresztül kell keményen húzogatni a szerszámomat, hogy el tudjak menni.



2015. szept. 29. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőd biztos alig várja hogy szexeljen veled!
2015. szept. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert barátnőd már izgalmasabb, mint a kezed. De ez normális.
2015. szept. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod, hogy ha lefekszel egy nővel, akkor a másfél perc édeskevés? Annál sokkal tovább kellene bírnod, hogy őt is kielégítsd. Szóval örülj, hogy egyre tovább tart, mert így készülhetsz fel a valódi bevetésre.

Kicsit vicces, hogy kényeztetésnek nevezel egy másfél perces műveletet. Ne magaddal foglalkozz ennyit, inkább azzal büszkélkedj, ha a barátnődet orgazmushoz tudod juttatni!

2015. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-asnak: A "kényeztetés" nem addig szokott tartani, amíg én "el nem megyek", hanem, amíg ő "el nem megy" (többször).
2015. okt. 1. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2015. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!