Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit kezdjek magammal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Már több éve sejtettem magamról,hogy a lányok vonzanak. Most pont 2 éve,hogy tisztában vagyok vele,hogy leszbikus vagyok. Az elmúlt hetekben pár nagyon jó fiúbarátra tettem szert. Olyannyira megkedveltem őket,hogy minden percemet szívesen töltöm velük...azonban nem ez a gond. A gond az,hogy van köztük egy fiú aki kedves,okos,értelmes,ezen kívül kicsit visszahúzódó,barátságos és hozzám hasonlóan rajong Japánért. Az utóbbi időben különösen kedves velem. Mindig megvár,folyton velem beszélget,mindig venni szeretne nekem ezt-azt. Tényleg fantasztikus fiú,de...Én nem tudok iránta a jó barátságnál többet érezni,és egyszerűen tudom,hogy Ő (bár nem mondja és nem hozza szóba) többet szeretne. Nagyon rossz helyzetben vagyok emiatt. Ő egy csodálatos ember,és azt hiszem Ő lett az egyik legjobb barátom. Egyszerűen nem tudom mit is érzek...mikor nincs velem,akkor hiányolom és mindig nagyon nagyon nagyon boldog vagyok,ha találkozunk és beszélgetünk. Egyszerűen feldob! Sok mindent megtudok vele beszélni,és türelemmel végig hallgat. Boldoggá tesz...Viszont azon kívül,hogy ennyire megszerettem,semmi mást nem érzek iránta :( Vagyis...azt hiszem ez inkább egy őrülten erős barátság az én részemről. De emellett annyira sajnálom Őt,és tényleg szeretném,hogy boldog legyen,de mit tudok tenni?

2015. szept. 25. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hűűűűha.
2015. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélgess vele az érzéseidről! Ne táplálj benne hiú reményeket! Ha így is elfogad akkor marad a barátság és szexuálisan nem feléd fog közeledni!
2015. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még nem szeretném vele ezt közölni,mivel még nem tudom,hogy megbízhatok e a diszkréciójában. Nem lenne jó,ha másnap az egész suli erről beszélne :( De ez így akkor is nagyon rossz...és nem akarom megbántani Őt,egy kicsit sem...:'(
2015. szept. 25. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj leszel megmondani, hogy nem vonzódsz hozzá, mert minnél több ideig vágyakozik utánad, annál rosszabb lesz neki.
2015. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tartozol neki semmivel.


Ha igazán jó barát, akkor meg fogja érteni, hogy ennyi és nem több. Sőt, lehet hogy ezzel csak fokozódik a bizalom a barátságban. Esetleg mesélj neki a lányról aki tetszik? Így nem az az érzése hogy visszautasítod, hanem az, hogy mint barát tekintessz rá.

2015. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
minél tovább húzod, annyál görényebb vagy vele.
2015. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves hatodik válaszoló! Nagyon könnyű azt mondani valakire,hogy görény,de lefogadom,hogy te még nem voltál ilyen helyzetben! Itt nem csak az forog kockán,hogy talán nem lesz többet a barátom,vagy,hogy olyan nagy bűntudatom lesz,hogy a föld mélyére kívánom magam,hanem az is gond lesz,ha másnapra az egész suli "leszbikének" fog hívni,vagy ebbe nem gondoltál bele! Komolyan elegem van azokból akik csak ócsárolni tudnak másokat! Egyáltalán ne akarom megbántani sehogy se! De ezt eldönteni még nekem is nehéz...Ráadásul már most félek attól,hogy a későbbiekben mi lesz :(
2015. szept. 27. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Amúgy, eszes csajszi, arra nem gondoltál ,hogy csak úgy simán elküldöd? Nem kell kámináutolni, csak szépen elküldöd, összeveszel vele. kisírod magad otthon, ő is, de legalább visszaadod az életét. :) És senki sem tudja meg ,hogy valójában a pina ízét szereted. Mindenki boldog lesz pár hónap múlva, hepiend, nincs mit ;)


ha szereted, nem lopod az éveit, hanem azt szeretnéd, hogy bodlog legyen, ÁLDOZATOT is tudsz hozni érte: modnjuk azt, hogy veled van. Hogy szeret. Ezt fel kell áldoznod. El kell küldened. Ha őszinte szóval akkor azzal, ha titkolni akarod továbbra is akkor meg találj ki valamit.

6os voltam.

2015. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet, hogy velem van a baj, hogy én ha szeretek valakit, akkor nem akadok ki azon, hogy ő nem úgy szeret engem, ahogyan én akarom. Én akitől kaptam is visszautasítást jó barátja tudtam lenni. De ezek nem mindegy, hogy milyenek.

És tényleg jobb ezt nem túl sokáig halogatni, mert akkor fog nagyobbat sérülni a srác.

Amúgy nem tudom, hogyan lehetne szépen megmondani neki úgy, hogy ne derüljön ki rólad... és amúgy meg, ha szereted, mint embert, az a legjobb, ha őszinte vagy vele. Nem fogunk tudni kitalálni neked valami hazugságot. Én mindig őszinte voltam. :)

2015. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez termeszetes,nagyon szereted öt, mint baratot,de szexualisan nem vonzodsz hozza. Nekem is volt ilyen. Ő valaoszinuleg tobbet akar,de attol még lehettek baratok.
2015. okt. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!