Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor kanos vk, nagyon szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kanos vk, nagyon szeretném lenyalni a spermát, de elélvezés után azonnal undor fog el. Képtelen vk megtenni, egyszerűen gusztustalannak tartom és nem is értem, sok fiú hogy élvezheti a szájában. Más is érezte így?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sokszor van így, még nem kóstoltam én sem... Írj nyugodtan privátban.😊
2017. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most a saját spermádról beszélsz vagy máséról? A sajátomat sosem nyeltem le és sosem fogom.

De ha a másik élvez el előbb, akkor szívesen beveszem a számba a spermáját.


Az meg egy teljesen más dolog, hogy igen, elélvezés után sokakból kimegy a vágy és nem csinálnák már meg ugyanazt élvezés után, amit ellőtte megcsináltak volna.


23/f, biszex, dugásban aktív

2017. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Masztinál én olyankor szoktam lenyelni, amikor leszopom magam. Ilyenkor még élvezés közben lenyelem, mire elmúlna a vágy, már rég lent van. Mondjuk nekem sosem volt azzal bajom, hogy undorodtam volna tőle, barátnőmről is lenyalom, ha úgy adódik. Vagy a puncijából is simán kinyalom, és csókolózni is szoktunk úgy, hogy miután a szájába élvezek, nem nyeli le, hanem átadja nekem, és percekig csókoljuk egymást így, utána együtt nyeljük le. :)
2017. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy,hogy a sajátom vagy a másiké...
2017. máj. 18. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is szeretek így smárolni.
2017. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Én sem éreztem vágyat iránta(sőt) mindaddig míg fülig szerelmes lettem, és ekkor jött a vágy iránta és amiért rajongok azóta!
2017. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam is van így, ha kanos vagyok akkor simán bevállalnám, de abban a másodpercben ahogy elsülök már nem.

próbáltam úgy kicselezni magam, hogy gyertyában a számba sülök el, de ahogy már a csőben van, elmegy a kedvem, szóval nem tudtam megtenni.

szerintem az egyetlen mód, hogy megtegyem és még élvezzem is, ha baromi kanos vagyok és egy másik pasi spermájáról van szó.

2017. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem élvezek, addig én is kívánom a spermát (le is nyelem simán), de ha elélveztem, utána már csöppet sem akarom. Nem tudom miért van ez, de nem tetszik.
2017. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van így, mert az elélvezéskor egy jó adag tesztoszteron is távozik a testedből, ami miatt a szexuális vágyad addig megvolt. Ez tök természetes dolog. De ha a farokverésed közben mondjuk leszopnál engem, és még előtted elélveznék, lehet, hogy élveznéd a dolgot. ;-)
2017. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa. Mostanában le tudtam nyelni egy részét (ami nem ment mellé). A gyertya póz illetve a gömb póz jó. Nem tudod visszacsinálni ha elsültél.

Rászoktam, szeretem.

2018. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!