Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A normális emberek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális emberek miért undorodnak a homoszexuálisoktól? Gusztustalannak tartják őket.

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

mert gusztustalanok sokan

a normálisakkal nincs annyira baj, de elég megnézni itt is néha mekkora gyökerek, meg privátban is akkora idióta sok, inkább nem is szívesen beszélgetek velük, mert normális témában sem mindig lehet


élőben meg volt pár példa kb kiabálva magyarázta a haverjának a héven, hogy ő mekkora egy kisköcsög, faxt érdekli


ellenben volt kollégám sokak szerint meleg mégis tök normális, soha nem volt vele bajom, sőt csapatépítésen még aludtunk is 1 szobában (külön ágyban természetesen)

2020. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Úgymond normális vagyok :)


És nem, nem utálok senkit a szexualitása miatt, csak a bunkókat utálom, egy meleg ember is lehet normális, és egy heteró is lehet sík hülye, nem a szexualitásunkon múlik a jellemünk.

2020. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%

Homoszexualitás szerintem csak kevés ember taszít. Ennek a nyilvános mutogatása, mint pl. a pride felvonulás ami kiüti a biztosítékot.

Meleg vagy, ok, de erre vagy büszke? Akkor vonuljak én is, amiért hetero vagyok?

2020. máj. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Több ilyen kérdés volt már feltéve. Olyan válaszokat is lehetett olvasni, hogy vannak akiket nagyon undorít az anális szex két férfi között. És nem tud ettől elvonatkoztatni. Mondták, hogy nem kell erre gondolni, de azt állították, hogy ez egy természetes undor. Lehet, hogy nekik ez tényleg undorító.
2020. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Én normális ember vagyok és homoszexuális. Most nem tudom, hogy válaszolhatok-e egyáltalán a kérdésre...
2020. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

"mert gusztustalanok sokan


a normálisakkal nincs annyira baj, de elég megnézni itt is néha mekkora gyökerek, meg privátban is akkora idióta sok, inkább nem is szívesen beszélgetek velük, mert normális témában sem mindig lehet"


Ezt sok hetero pasiról is el lehet mondani.

Ha tudnád mi csajok hány f@szképet kapunk privátban nap, mint nap, de még egy köszönést sem tudnak odaírni. Ráadásul a legtöbb családos.

Nem az a lényeg, hogy homoszexuális-e vagy sem, hanem tudjon az ember viselkedni. Normál keretek közt minden elfogadható.

2020. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Első! Megkérdezhetem, hogy te miért és miről szoktál velük beszélgetni? Ők írnak rád, vagy te? Csak mert nehéz elképzelni. Ha nem a szexről beszélgettek, akkor teljesen mindegy, hogy homoszexuális-e, ha meg arról, akkor nem értem, hogy miért beszélgetsz melegekkel.
2020. máj. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A normális alatt természetesen az egészséges gondolkodásút értem.
2020. máj. 15. 16:32
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
"egészséges gondolkodású" = heteroszexuális?
2020. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Meleg fiukent irom, hogy a melegek egyes retege valoban undorito,nekem ez a sminkelo,nagyon noies, pride-on kituno melegek visszataszitoak, es ezert utaljak a heterok is a melegeket, mert ezt latjak,es van a masik reteg,aki teljesen beepult a tarsadalomba,tehat ha megmondja, hogy meleg mindenki lesokkol, mert ferfias nem nyavalyog...sokkal tobb meleg van mint hinnetek csak ezek az atlagtol eltero melegek latszanak ki..a normalisabbak pedig nem mutogatjak magukat.
2020. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!