Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A normális emberek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális emberek miért undorodnak a homoszexuálisoktól? Gusztustalannak tartják őket.

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 09:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak a privát véleményem de az ostoba emberek amit nem értenek azt utálják. Mint ahogy felettem is írták igen a pride-on a buzulást túlzásba vivők igen számomra is undorító de vannak normális melegek is akik "normálisan" viselkednek és emiatt őket is megbélyegzik. De az én véleményem ha lassan is de világunk (még magyarország is bár lassabban mint a világ többi része) de arra tartunk, hogy egyre elfogadóbbak az emberek ebben a témában persze még nagyon messze vagyunk a teljes elfogadástól. Ezzel csak arra szerettem volna célozni ahány ember annyi álláspont van a melegek felé és nem mindenki tartja undorítónak a melegeket. Persze továbbra is szeretném kihangsúlyozni, hogy ez csak az én véleményem.
2020. máj. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Meleg fiukent irom, hogy a melegek egyes retege valoban undorito,nekem ez a sminkelo,nagyon noies, pride-on kituno melegek visszataszitoak, es ezert utaljak a heterok is a melegeket."


Na én is az ilyen embereket bírom, akik még melegként is kirekesztőek.

Én is meleg vagyok, nekem is a férfiasabb pasik jönnek be (én is az vagyok), de attól miért kell elítélnünk a feminin melegeket?

Ha ők nem lennének sem mehetnél melegként a pároddal az utcán kézenfogva, ugyanúgy érnének atrocitások.

Nem maguktól a lányosabb melegektől undorodnak a homofóbok, hanem úgy általában a melegektől.

2020. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12

A pride mirol szol?

Hogy buszke vagy arra,hogy meleg vagy,illetve harcolsz a jogokert,amiket a heterok megkapnak mi nem,csalad,felvallalhatosag,stb.

Ha egy hetero tarsadalmat akarsz “magad melle allitani” ne setaltasd mar a parodat kutyalancon,meg ne legyen mar egy ferfi miniszoknyaban, mikor tenyleg pont az ellenhatast ered el,nagyon is elfogadom oket,azon mennek keresztul mint en,senki nem egyforma, csak ne ott tegyek van ra meg 364 napjuk igy viselkedni..

2020. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3%

"A pride mirol szol?

Hogy buszke vagy arra,hogy meleg vagy,illetve harcolsz a jogokert,amiket a heterok megkapnak mi nem,csalad,felvallalhatosag,stb."


Bocsi, de a pride baromira nem erről szól. Nem arra büszkék, hogy melegek, hanem arra, hogy ezen képesek túltenni magukat és a körülményekhez képest képesek teljes életet élni. Mert ez, főleg egy elutasító környezetben, baromi nagy meló. Az nem teljesítmény, hogy meleg vagy ahogy az sem, hogy heteró, hisz nem tettél érte semmit.

Azért mennek az utcára, hogy megmutassák, hogy ők is itt vannak, nem akarnak bujkálni, nem akarnak hazudni, nem akarnak a sötétben járni mint a tolvajok. Azért mennek az utcára, hogy ők is úgy élhessenek mint bárki más azzal akit szeretnek.

Aztán persze van köztük egy kisebbség, akik tényleg azért mennek, hogy verethessenek a homoszexualitásukkal (már ha azok egyáltalán, nem csak exhibicionisták). Mert semmi más tulajdonságuk nincs amire felépíthetnék a személyiségüket mint az, hogy ők melegek. Na ők azok akik latexben, meg nyakörvvel a másikon, a lehető legpolgárpukkasztóbb módon jelennek meg. Csak és kizárólag azért, hogy benne legyenek a blikk, meg a radikális sajtó következő napi számában. És persze lehet rájuk mutogatni bőszen annak ellenére, hogy ezt az alkalmat leszámítva ők sem így járnak csak hát "buli van". Persze nem szól nekik senki, hogy ezt nem kéne, mert azt hangoztatják egyes körök, hogy "mutasd meg milyen színes vagy". Ok, mutasd meg. De ne azt amit otthon az aktuális partnereddel, a hálószobában csinálsz hanem azt aki vagy a hétköznapokban. Valahogy ritkán látni a TESCO-ban latexben bevásárló embereket. Miért? Mert ezeket a dolgokat az ember otthon végzi. Egyesek persze kényszert éreznek rá, hogy ezt kifele is prezentálják. Csak emiatt meg szív az egész közösség. Ez kb olyan mint ha az abortuszt úgy próbálnák elfogadtatni az ellenzőivel, hogy 18 hetes abortált magzatok fotóit mutogatnák transzparensen ahol már a magzat nem csak egy sejtköteg, hanem vannak jól kivehető kezei lábai feje.

Minden közösségnek megvannak a "radikálisai". A rendbontók akiknek kb mindegy miről is szól az egész, mert ők nem amiatt vannak ott. Ők ott vannak melegként a felvonulásban, de ott lennének heteróként is tojást dobálva árpádsávos zászlóval a kezükben kántálva, hogy "mocskos bu*ik!". És nem. Nem az a baj, hogy melegek, és nem az a baj, hogy kifejezik önmagukat, hanem az, hogy amit csinálnak annak ehhez semmi köze.

2020. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3%

12/


Nem értek egyet. Ha valaki lányosabb, azzal nincs szerintem probléma. Nekem bejönnek az enyhén lányos fiúk, de azért lehessen rajta látni, hogy fiú és nem lány. Különbség van aközött, hogy valaki szimplán lányosabb, vagy feltűnési viszketegségből ilyenek. Kb minden tizedik férfi homoszexuális, a transzszexualitás ennél sokkal ritkább, mégis ezeket mutogatják, meg a drag queeneket, nem azért de nő is randa úgy kisminkelve, nem hogy férfi, a kutyasetaltatásról nem is beszélve. Mit keres pride-on kutyának öltözött férfi, akit egy másik férfi "sétáltat"?? Néha az az érzésem, hogy szítják a hangulatot, ezeket az embereket lefizetik, hogy lejárassák a melegeket, ugyanis a melegek kb 1%-a ilyen. Tehát elmebeteg, de heterok között is vannak ilyenek.

2020. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12%

"akik tényleg azért mennek, hogy verethessenek a homoszexualitásukkal (már ha azok egyáltalán, nem csak exhibicionisták). "


Bocs, de ki az, aki emiatt melegnek állítaná be magát, miközben nem is az? Szerintem ilyen nincsen.

2020. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!