Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming outltam anyumnak...Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outltam anyumnak...Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve coming outoltam anyámnak, és akkor sem kezelte túl jól, nem hitte el és teljesen maga alatt van állítólag azóta is. Azt mondja szeret, mert a fia vagyok, de fél, hogy ha kiderül, és apám megtudja, akkor apám megvon minden támogatástól, kitagad itthonról és hasonló(egyetemista vagyok). Mondta anyum, hogy nincs olyan nap, hogy ne gondolna erre, hogy én más vagyok, és ez óriási nyomást gyakorol rám, mintha elcsesztem volna mindent ezzel, hogy elmondtam neki.

Nagyon szomorú vagyok emiatt, és nem tudom mit kellene tennem.



2020. aug. 20. 15:11
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
StevenUp-nak szólt, ne haragudj, ha magadra vetted.
2020. aug. 20. 17:20
 22/37 anonim ***** válasza:
89%
Ja bocs, azt hittem nekem írtad, mert egy másik válaszoló is elkezdett engem oltogatni nem értem miért. StevenUp-al ne foglalkozz.:)
2020. aug. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%

"a "senkitsemérdekel" magánéleted"


Hazudsz. Folyamatosan tolod ezt a hazugságot. De ha nem érdekelné, akkor nem ezen múlna a támogatása. Ha valami nem érdekel, akkor nem is zavar.

Ha megvonja valaki ilyenért a támogatást, akkor érdekli.

2020. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
68%
Ha neki joga van megvonni a támogatást emiatt, akkor neked jogod van nem tartani rá igényt, mint apára. Ha van merszed mondd el neki, majd úgyis kiugrik a nyúl a bokorból, hogy milyen apa. Ha tényleg olyan, amilyennek édesanyád mondja, akkor nekem sem kellene a segítsége akármennyire is rá vagyok szorulva. Egyszerűen nem tudnám elfogadni, ha nem szívesen adja, mert ez olyan, mint egy könyöradomány.
2020. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
8%

tegnap 17:14


Nem volt érthető amit írtam. Valószínű ez az oka.

Igen, szeretném ha a fiam őszinte lenne velem. De ez nem egyenlő azzal, hogy belenyomja az arcomba hogy "meleg vagyok fogadd el" Ezt egy apának nem könnyű elfogadni, sőt egy szülőnek sem. Nem az unoka miatt, hanem ami ezzel jár. A bűntudat, a önmagunk marcangolása, hogy hol rontottuk el. Mert ez igenis egyfajta mellékvágány egy ember életében.

Mert egy szülő sem úgy kezdi el nevelni a gyerekét, hogy "na most nevelek egy homoszexuális embert."

Ezzel egy homokos sem foglalkozik, hogy ez milyen törés a szülőknek, és ez mellet tartom pofátlan dolognak azt, hogy inkább csendben meghúzom magam és tartom a markom a pénzért...

De megpróbálom leírni érthetőbben.

Én mint apa abszolút nem tudnám támogatni a fiam életét ha homokos lenne. Miért? Mert nem érdekel a homokos életforma, nem mentem bele a témába, és nem is akartam és akarok sohasem a téma közelébe sem kerülni, így mint apa nem tudok mit tenni érte, mert tőlem ebben a témában semmilyen érdemes infót vagy tippet nem tudna szerezni.

De ettől függetlenül anyagilag támogatnám azt hogy iskolázott legyen, csak ne nyomja le az ember torkán. Ne mutassa be a pasiját, ne akarjon közös családi murit az ő választott családjával, mert nekem mint apának jogom van nem elfogadni és eltűrni ezt az életet magam mellet. Hiszen az elfogadás időszakát éljük, én annyiban elfogadom a melegeket hogy tudom hogy léteznek, de akkor a melegek is fogadják el hogy én ezt nem tolerálom a közelemben. Nem üldözőm, mint a sok demagóg, de ne is telepedjen a nyakamra ez a téma.

Igenis lehet őszinte apa fia kapcsolat, csak így szűkebb lessz az érdeklődési kör a fiam felé. És ezt illik tiszteletben tartani.

2020. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves StevenUp, nem látok a gondolataidba, de szerintem megváltozna a véleményed, ha tényleg szereted a gyerekedet. Lehet, hogy nehéz elfogadni, sok meleg önmagát sem tudja elfogadni. Nyilván nem kötelező eldogadni, de az őszinteség erény. Főleg, ha tudja az ember, hogy nem sok jóra számíthat. Azzal, ha az ember magát okolja, nem ér el semmit. Nem nevelés kérdése.

"Ezzel egy homokos sem foglalkozik, hogy ez milyen törés a szülőknek, és ez mellet tartom pofátlan dolognak azt, hogy inkább csendben meghúzom magam és tartom a markom a pénzért..." De hidd el foglalkozik. Ezért nem őszinték sokan és utálják maguknak, sőt önmaguknak is hazudnak. És ne használd a homokos szót, ez sértő, nem tehetnek róla, hogy ilyenek. "tőlem ebben a témában semmilyen érdemes infót vagy tippet nem tudna szerezni." Honnan tudod? Tudsz tanácsot adni mint ember, és az élet egyébként sem csak a szexualitásból áll.

2020. aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha apukád nem viselné jól, inkább ne mondd el, amíg nem vagy anyagilag független. Inkább akkor boruljon a bili, amikor már nincs vesztenivalód, minthogy ez törje ketté a tanulmányaidat.
2020. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt egy apának nem könnyű elfogadni, sőt egy szülőnek sem. Nem az unoka miatt, hanem ami ezzel jár. A bűntudat, a önmagunk marcangolása, hogy hol rontottuk el. Mert ez igenis egyfajta mellékvágány egy ember életében."

Azzal, hogy nem fogadod el a gyereked olyannak amilyen, mellette még ki is tagadnád, nem csak mint szülő buknál meg, hanem, mint ember is.

Azért érdekes ha az embernek bünőző a gyereke még akkor sem mond le róla.

Meg miért elvárás az, hogy a gyerek mi legyen? Nem az a fontos neked, mint szülőnek hogy támogasd, önmaga és boldog lehessen?

Vagy te is az a tipikus szülő vagy, aki azt mondja már pedig a gyerekem orvos lesz vagy ügyvéd? Te felépítesz egy ideált amit nem sikerült elérned az életedben, és mindezt a gyerekre akarod ráeröltetni?


"Ezzel egy homokos sem foglalkozik, hogy ez milyen törés a szülőknek, és ez mellet tartom pofátlan dolognak azt, hogy inkább csendben meghúzom magam és tartom a markom a pénzért..."

Mekkora önsajnáltatás, miközben meg pont lesz-rod azt, hogy a gyereked mit él át. Neki szerinted sokkal könnyebb?


Kedves kérdező:

Szerintem ha több, mint 20 évig ezt titokban tudtad tartani, akkor várj még vele. Sokkal fontosabb a jövőd.

Anyukád tudja, és támogat, csináld végig az egyetemet, tudom, hogy lehet minimálbérért is dolgozni, de azért nem mindegy, hogy havi mennyi pénzből kell megélned.

Nekünk melegeknek nehéz párt találni, gyerek sincs, sokkal több időd jut a tanulásra, használd ezt ki, és kicsit légy önző, hisz azért egy albérletet minimálbérből nehéz lenne fizetned.

2020. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
26%
Érdekes le lettek pontozva azok a válaszok, amik azt mondták h coming outoljon az apjának is. Úgy látom sokan hazudnának az anyagi támogatásért. Engem kitagadtak mert meleg vagyok és el kellett fogadnom hogy nem fognak támogatni anyagilag amúgy sem tudtak volna mert nem születtem gazdag családba mégis itt vagyok. És azt mondom nem is kellene semmi az apámtól inkább mennék a híd alá. Tudom le leszek pontozva, de ez a véleményem. Persze ha emiatt kitagad az undorító, de az meg önző aki nem mondja meg emiatt az igazságot. Később még rosszabbul fogja fogadni.
2020. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:26

Mindenki le lett pontozva aki nem azt mondta amit a kérdező hallani akart :) ezzel nem érdemes törődni. Ez egy ilyen oldal

2020. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!