Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming outltam anyumnak...Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outltam anyumnak...Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve coming outoltam anyámnak, és akkor sem kezelte túl jól, nem hitte el és teljesen maga alatt van állítólag azóta is. Azt mondja szeret, mert a fia vagyok, de fél, hogy ha kiderül, és apám megtudja, akkor apám megvon minden támogatástól, kitagad itthonról és hasonló(egyetemista vagyok). Mondta anyum, hogy nincs olyan nap, hogy ne gondolna erre, hogy én más vagyok, és ez óriási nyomást gyakorol rám, mintha elcsesztem volna mindent ezzel, hogy elmondtam neki.

Nagyon szomorú vagyok emiatt, és nem tudom mit kellene tennem.



2020. aug. 20. 15:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel már nem tudsz mit kezdeni. Apudnak ha tényleg ennyire nem fogadná el, akkor ne mondd el. Anyuddal pedig beszélni tudsz erről, hogy nyugodjon meg, nem fog ez megtörténni mert óvatos leszel.
2020. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mondtam neki, és már évek óta titkolom ezt, de annyira rá van feszülve :/
2020. aug. 20. 15:23
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
mennyi éved van még hátra? még otthagyhatod az egyetemet,ha most kezdted el:) max elmész dolgozni,ha viszont 1-2év akkor bírd ki valahogy, albérlet,stb?
2020. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%
a szent unoka.... (hianya)
2020. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Ne hagyd ott az egyetemet inkabb varj majd utana elkoltozol sokaig tart míg rendezodik az egesz es apudnak akkor mond el ha joba vagytok ha nem foglalkozik veled nagyon akkor hagyd nemkell rola tudnia
2020. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

3.másodéves vagyok egyetemen, viszont nem szeretném otthagyni, és 300km re van a családomtól, szóval ott nyugodtan vagyok.

4.anyumat nem zavarja az unoka hiánya, amugy is van egy bátyám.

5. semmiképp sem szeretném apámnak elmondani, míg egyetemista vagyok.

2020. aug. 20. 15:36
 7/37 anonim ***** válasza:
51%
Ha 300km minek kellett egyáltalán bárkinek is beszélni erről? Úgy is az egyetemen, vagy annak környékén ismerkedsz nem?
2020. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
7.Mert úgy gondoltam, hogy anyám tökre megértő lenne, és szerettem volna tényleg önmagam lenni előtte, mivel más ismerőseimnél sem okozott problémát a dolog.
2020. aug. 20. 16:09
 9/37 anonim ***** válasza:
22%

"5. semmiképp sem szeretném apámnak elmondani, míg egyetemista vagyok."


A pénze azért jó? Nekem nem kellene olyannak a pénze, aki engem nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagyok, ezért hazudnom kell neki. Anyukád valószínűleg csak félt. Beszélj vele, hogy örüljön neki, hogy egészséges vagy, meg van kezed, lábad, és ez legyen a legnagyobb bajod, hogy a saját nemedhez vonzódsz és, hogy te már elfogadtad magadat. Nekem is anyám fogadta nagyon rosszul, pedig tőle aztán igazán nem vártam volna.:/

2020. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
9-es nem mindenki van olyan anyagi helyzetben h9gy megengedhesse magának, hogy elvágja a családdal a kapcsolatot, továbbá szeretheti is a kérdező az apját ettől függetlenül, hogy mit gondol a melegekről.
2020. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!